zatravnovací dlaždice

 

Rádi byste zdokonalili okolí svého domu? Potřebujete zpevnit travnaté plochy zahrady, příjezdové cesty i chodníku? Upřednostněte zatravňovací dlaždice, které padnou vašemu exteriéru jako ulité. Český trh nabízí nečetné druhy tohoto typu zboží, jak se tedy rozhodnout? Zatravňovací dlažba Puruplast vás nezklame, ba naopak. Potěší svou praktičností, elegancí a vynikající cenou.

Výhody stojí za povšimnutí

Pomocí zatravňovací dlažby, která funguje na principu stavebnice, vylepšíte vzhled okolí vašeho domu. Dlaždice Puruplast neporuší přirozený koloběh vody, tak jako beton, živičné povrchy a zámková dlažba. Navíc se vše perfektně instaluje. Celý postup je časově nenáročný a snadný. Díky zatravňovací dlažbě upevníte jakýkoliv, byť nerovný terén. Po zpevněném povrchu lze jezdit autem i na koni. Nic se nepoškodí. Veškeré modely mají dlouhou životnost a jsou cenově přístupné.

Technické vlastnosti nezklamou

Unikátní zatravňovací dlaždice Puruplast E50 splní vaše představy o dokonalosti, protože výborně snášejí nízké i vysoké teploty a vydrží zátěž do 350t/m2. Navíc jsou ekologicky nezávadné, recyklovatelné, proto šetří životní prostředí na maximum. Skvěle odolávají mrazu, povětrnostním vlivům i UV záření. Oceníte i jejich protiskluzový povrch, variabilitu a úžasně propracovaný vzhled. Zatravňovačky se vyrábějí z plastového recykláž, který se získává z průmyslových i komunálních odpadů. Použitý materiál je UV stabilní a neničí životní prostředí.

Použít můžete i další alternativy pro jednotlivé prostory:

  • Puruplast MP38 – Používá se ke zpevnění  vodorovných ploch s lehčím zatěžováním
  • Puruplast IG40 –  Vhodná pro jednodušší domácí zpevňování ploch pro příklad chodníky, svahy, parkovací stání
  • Puruplast IG30 – Vhodná zejména pro nenáročné domácí použití v zahradě nebo parku například pro chodník,

Kde všude se zatravňovací tvárnice používají?

Plastové zatravňovací panely se hodí na zpevnění povrchu na zahradě, golfovém hřišti, příjezdové cestě, přírodním parkovišti, chodníku, jízdárny, paddocku i odstavné plochy. Pokud toužíte po pěkném vzhledu okolí svého domu anebo plánujete postavit parkoviště či chodník, vsaďte na zatravňovací dlažbu E50. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno