Zdeněk macura

MacuraVážení pracovnící Blesku, televize Nova, redakce Prásk, redakce Extra.cz a Rychtáři mladší a starší,

Vyhlašuji zákaz pro Rychtáře staršího a mladšího, všechny pracovníky ( i externí ) redakce Blesk a Aha, Televize Nova, redakce Prásk a Extra.cz a paní Patricii K. přibližovat se k Ivetě na vzdálenost jeden kilometr a také zákaz ji jakýmkoliv způsobem kontaktovat. Tento zákaz platí do odvolání. Pokud by se někdo chtěl k ní přiblížit nebo ji kontaktovat musí mít ode mě souhlas. Bez souhlasu to je zakázané. Jste povinni mě poslechnout.

Odůvodnění:

S ohledem na to, že jsem se dozvěděl určité detaily ohledně tzv. svatby, že již vlastně byla chystaná dva týdny dopředu bulvárem s příslušnými smlouvami, honorářem, scénářem atd., považuji celou tuto akci za hrubou agresi vůči Ivetě Bartošové za jistý druh znásilnění její osoby jako ženy.

 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Včera jsem mluvil se jedním pracovníkem redakce Blesk a vysvětloval jsem mu, že to celé vidím, že na Ivetu působí dva agresoři: První agresor je Rychtář starší a Rychtář mladší jako agresoři domácího násilí a pronásledovatelé a druhý agresor Bulvár, hlavně Blesk a Nova, v podstatě ti, co se účastnili pronásledování v Itálii a úplně nesmyslně mě označovali jako únosce a celou akci jako únos.  ( Poznámka: Krátké pojednání o agresorech domácího násilí a agresorech v bulváru na konci mailu )

A ten dotyčný pracovník Blesku mi sám potvrdil, že to tak také vidí, že vlastně na Ivetu působí další agresor č 2, ten Bulvár, ale že to bohužel nemůže napsat, protože v tom bulváru pracuje.

Dále jistá osoba mě před asi dvěma týdny informovala, že se chystá scénář a smlouvy na tzv. svatbu, ale že údajně by mělo jít jen o šaškárnu a že reálně Iveta by neměla být nakonec vdaná. V den svatby mi však tato osoba volala asi třikrát, pak jsem s ní mluvil a ona mi omluvným tónem vysvětlovala, že bohužel k svatbě fakt došlo,  že ji asi ten agresor musel přinutit, ale že to tak původně nebylo v plánu, že to měla být jen šaškárna. Jestliže takto mi tato osoba volala, znamená to, že si chtěla ulehčit ze špatného svědomí, to znamená, že dobře věděla, že bulvár – agresor č. 2 udělal něco zlého, ale chtěla to hodit na agresora č. 1.

Tyto dvě svědectví dokazují, že nezbývá než zaujmout postoj, že Iveta byla k tomu psychologicky znásilněna. Dva svědci stačí a vzhledem k tomu, že během cesty v Itálii se mi Iveta osobně a soukromě ztěžovala, že ji ničí jednak Rychtář a také bulvár, to znamená agresor č. 1 a agresor č 2. Je tedy mou morální povinností zaujmout pozici ochránce Ivety Bartošové a dělat kroky k její záchraně. Nejsem tedy samozvaný ochránce, ale naopak pozvaný. Kdo by mě označoval jako samozvaného ochránce, dopoustěl by se nepatřičnosti a nešlechetnosti.

A já jakožto ochránce Ivety vyhlašuji výše uvedený zákaz.

Proti násilí na ženách a proti agresorům je potřeba neúprosně a neustále bojovat, dokud je to jen možné.

Iveta je schopná se vzepřít agresorovi č.1 ( pokud je sám ), jak ukázala jednak útěkem do Itálie a také odložením svatby na neurčito, ale pokud agresor č.1 se spojí s agresorem č.2 ( bulvárem ) , pak už je Iveta slabá a nedokáže se vzepřít, když třeba agresor č.1 byl v Itálii za pomocí agresora č.2 ( normálně sám by tam nebyl schopen jet) nebo když svatba se organizuje pomocí agresora č.2 ( bulvárem ), pak už Iveta není schopná se vzepřít a je slabá. Iveta to tak má mnohem těžší než jiné oběti domácího násilí, kde nehraje roli bulvár. A proto v jejím případě je potřeba bojovat proti oběma agresorům.

Je tu také varianta se kterou se musí počítat, že celá svatba je jen zástěrka pro přípravu vraždy Ivety dotyčnými agresory – psychopaty ( Rychtář a bulvár ), ale o tom bych se rozepsal podrobněji později.

Zdeněk Macura

 

Krátké pojednání o agresorech domácího násilí a agresorech ( psychopatech ) v bulváru 

Poznal jsem na vlastní kůži, že bulvár se chová v podstatě jako agresor a má mnoho společných znaků jako agresoři domácího násilí. Například:

– při hovoru se chovají vlídně a mile, ale pak nečekaně udeří šíleným titulkem. Když si na to ztěžujete, pak se vymlouvají, celý úder bagatelizují, nikdy neřeknou, kdo titulek napsal a nikdy nepřiznají chybu a pořád se tváří, že vlastně nic špatného neudělali, ikdyž evidentně zákeřně ublížili – tohle přesně dělají taky agresoři domácího násilí, ti také bagatelizují své útoky a vymlouvají se.

– překrucují pravdu v lež a lež v pravdu, pokud je to jen možné. Například pořád na mě pálili titulky: únos, únosce a jako výmluvu měli, že to tak o mě řekla Iveta, ale že já a dalších pět lidí řeklo opak, to už je nezajímalo, přitom ti psychopati dobře věděli, že se jednalo o klasický útěk a nic jiného a že Iveta to tak dělá, že to pak otočí. Agresoři domácího násilí také pokud je to jen možné, překrucují lež v pravdu a pravdu v lež, ikdyž dobře ví, jaká je pravda. Nikdy také neudělají nic na nápravu. Stejně jako Blesk, nikdy nevyšel ani jeden titulek, který by o mě mluvil pravdu. Agresoři prostě nenávidí pravdu, ale milují lež, lest a nasilí, pomocí které vládnou. Agresoři jsou v podstatě psychopati, zlí lidé, ale tváří se jako neviňátka.

– a spoustu dalších znaků, ale to by bylo na speciální článek, teď se o tom nechci rozepisovat

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno