zastřešení terasy
zdroj: albixon.cz

 

Milujete ty okamžiky, kdy sedíte společně se svými blízkými na terase, dopřáváte si něco dobrého k snědku a popíjíte váš oblíbený nápoj. Že lze tuto idylu praktikovat pouze v příznivém počasí? Velký omyl.

Pokud vyřešíte zastřešení terasy tím správným způsobem, budete si moci vychutnat dokonalé chvíle odpočinku po celý rok, bez ohledu na počasí. Tím správným řešením je bezpochyby Skytrium. Toto jedinečné posuvné zastřešení, vyvinuté špičkovými designéry a architekty ze společnosti Albixon, prodlouží vaší sezónu a vy už se nebudete muset zajímat o to, jestli venku zrovna fouká vítr, prší nebo padá sníh.

Skytrium rovná se lehká konstrukce, která odolá všem nástrahám počasí a ochrání tak nejen vás, ale také váš zahradní nábytek. Další velkou výhodou oproti běžným zastřešením je snadná a rychlá montáž, a to díky použití hliníku a polykarbonátovým výplním. Jediné, co potřebujete, je jedna opěrná zeď, ke které se hliníková konstrukce velice jednoduše připevní.

Můžete si rovněž vybrat výplně z bezpečnostního skla, čímž zvýšíte odolnost, údržba bude snadnější a vaše zastřešení navíc získá luxusní vzhled.

Vyberte si dle vašeho gusta

Skytrium nabízí velkou škálu možností. Ať už se jedná o tvar, barvu či funkčnost. Pokud ho chcete mít zavřené, například kvůli ochraně proti slunci, není v tom žádný problém. Dokonale vás ochrání. Možná se ale chcete opalovat a přejete si plnou otevřenost. I v tomto případě vám maximálně vyhovíme.

Zimní zahrada je zkrátka oázou klidu a pohody, kterou ocení každý její návštěvník. Dokonce i váš domácí mazlíček, který může mít svůj vlastní vstup, budete-li si to přát. Až budou vaši sousedé rychle balit pochoutky ze svých stolů a budou s nimi utíkat domů před větrem a deštěm, vy si v klidu nalijte další drink a zakousněte k tomu něco dobrého. Máte přeci Skytrium a tudíž vás panické chování ostatních může nechat zcela v klidu.

Kromě zastřešení terasy je Skytrium ideální také pro zastřešení venkovní řivky.

Zdroj foto: Albixon.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno