Bartošová rychtář svatba

Bartošová rychtář svatbaTak to je jedna z otázek, která nám nedala spát. Česká svatební tradice, která připravuje ve chvíli svatebního veselí nejednoho novomanžela o pěkný balík peněz se očekává i v tomto případě. Bude duo Rychtář – Bartošová po svém okroužkovaní rozbíjet talíř, nebo zůstane jen u hlavy novopečené manželky. Zametou si konečně (před svým prahem)? Unesou nám nevěstu, nebo neunesou. Letní romance Macury a Bartošové v Itálii by tak mohla mít druhé pokračování. Nezodpovězená zůstává otázka, kdo by ji unášel, proč by to dělal a jestli by ji Rychtář hledal, když už má papír. Nám se podařilo zjistit, že Zdeněk Macura rozhodně tradice v tomto případě ctít nebude a zůstává ve svém Líbeznickém pensionu řešit závažnější témata jakými jsou třeba Pet láhev v kufru jeho auta a svině plevel kolem domku.

Kdo Ivetě Bartošové půjčil na „krásné“ šaty a trendové tenisky v barvě slonoviny? Kde si nechal oprášit svůj jediný oblek od pána Páska Josef Rychtář, který používá několik krát do roka pouze na významné události jakými jsou například soud? Měli novomanželé i tradiční šunkovou rolku s křenem, nebo opět a zase jen tresku na grilu, kterou tak skvěle dokáže připravit pouze kuchařka Iveta?

Iveta už několik měsíců neudělala ani jednu placenou One woman show v podobě poskakování v baru čtvrté cenové, natož aby měla pravidelný příjem, nezaměňovat prosím se slovíčkem průjem. Ten komentovat nemůžeme, nakolik ji do odpadového hospodářství nevidíme. Jak online sdělil deník Blesk.cz ve svém zpravodajství ze svatby Ivety a Josefa nejenže se netradičně konala v prostorách Uhříněvské radnice (z původního kostela sešlo aby nemuseli utrácet za opětovné vysvěcení) navíc Policie ČR se zájmem a smíchem přihlížela na to jak syn Josefa Rychtáře Jan,  najížděl svým autem na novináře a ohrožoval tak jejich životy.  V souvislosti s násilnou povahou jeho tatínka potvrzenou soudem, nic jiného ani čekat nelze. Iveta Bartošová svou svatbu pojala jako posezení v oblíbené hospůdce, možná proto se nedostalo pozvání jak její matce tak jejímu synovi, který chudák od rána do večera tráví ve škole. Jako jedno z mála dětí tak možná raději upřednostnilo v ten den  příslib paní učitelky, že zůstane po škole a bude tisíc krát opisovat Mám nového tatínka…mám nového tatínka…mám

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

policie ČR přihlížela najíždění do novinářu
Totální arogance Policie ČR

Iveta se vdávala v šatech, které nápadně připomínaly noční košili a nemít kolem krku nějakého pštrosa, tak by vypadala jako slepice. Střevíce si krutě nesla v ruce a na nohou ji svítila dokonce pravá i levá botaska stejné barvy a snad i velikosti. Prý nesvéprávná 😛 . Vlasy jsou kapitolou samou. Rychtářovic rodina ji přišpendlila prodloužené vlasy a z popové princezny se v kombinaci s róbou rázem stala rozjařená Viktorka u splavu  Boženy Němcové. Barva vlasů měla zcela jiný odstín ale k šedivému Rychtářovi tak nějak sedla.

www stránky Ivety
www stránky Fan klubu Ivety, které nemají chybu 😀

Svatební dárek v jiné podobě Oficiálních fan na facebooku a dokonce retro www stránek od Renáty Musálkové  si Iveta neužila ani 3 hodiny. V posledních dnech médií kolují zaručené i nezaručené informace o tom, že adminka stránek na facebooku nezvládá svou roli a facebook stránky pěnice pozastavila. Renáta Musálková, administrátorka stránek Fan klubu Ivety Bartošové, neúspěšná, na smrt uražená a rozhořčená soutěžící sexy 40-tka, kterou pořádal časopis Vlasta, tak dnes stránky opět obnovila s informací citujeme “ jsem se rozhodla stránky otevřít trochu v jiné podobě, která se bude týkat webových stránek FK, ty jediné budou pravé a oficiální! Tak jako tento fanklub!“ Webové stránky i facebook profil fanklubu však dokázal prožít pouhých několik hodin takže svatební dar se nekonal. Je příčinou zablokování fan page na facebooku a www stránek to, že nebyla na hostinu a všeobecné veselí na radnici pozvaná? Utrpělo její ego vědět všechno vždy a první? Stránky totiž ze světa zmizely ve chvíli, kdy se médii prohnala první várka zaručených informací o sňatku Ivety s Josefem.

Nicméně Iveta nemusí litovat protože stránky které ji s hrdostí připravila Renáta Musálková jsou opravdu tím největším zlem, které ji mohlo postihnout. Stránky na free desingu se šablonou, která byla trendy v osmdesátých letech minulého století, tak kopíruje její zašlou slávu a minulost. Popravdě ji tak její administrátorka Fan klubu totálně pohřbila a evidentně tak chtěla dát najevo svou náklonnost.

Co k tomu dodat na závěr? Iveta Bartošová si ponechala své příjmení, takže nebude Rychtářová. Bartáčková ji tedy bude slušet i nadále. Po svatebním veselí se do hospody převlékla do obtažené halenky ze které ji vyskakovalo břicho a těsných kalhot. Za takto špatně udělanou  jitrnici na učňáku v oboru řezník vyhazovali učně už v minulosti. Josef Rychtář pověsil oblek na ramínko a už se těší k jeho opětovnému použití na nejbližší soud. Renáta Musálková v pravidelném intervalu zapíná a vypíná fan klub na facebooku ke kterému si přidala nepříliš povedené www stránky. Bude stereo. Jan Rychtář se tlemí jako vždy tak trošku přiblbě, ale zase je macho a jako jediný si pod dohledem policie může vyzkoušet čeho je jeho auto schopné. Policie ČR vyžaduje videozáznamy nakolik je to tvrzení proti tvrzení, oblíbená formulka při jakémkoliv pochybení policistů.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Foto super.cz, mediastore


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

4 KOMENTÁŘE

  1. Já bych řekla, že to byl nejlepší popis toho kašpárkového divadla. Ještě se mi opravdu líbilo, jak hvězda pobíhala před svatbou kolem rybníka ve svatebním úboru, aby si jí mohli všichni vyfotit. Závěrem ::: byla to opravdu důstojná svatba kašparů jejich velikosti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno