tiskárna
Zdroj: Bohbeh / Shutterstock.com

Ještě doma nemáte svou vlastní tiskárnu? Pokud stále váháte, zda do této investice jít, pak vás chceme podpořit. Mít doma tiskárnu je komfort, který vám usnadní každodenní činnosti – a co víc – také na tom ve výsledku ušetříte. Nejen že nemusíte spoléhat na otevírací dobu copy center, ale domácí tisk dnes může být už doslova za hubičku.

Fotky z dovolené hned a bez práce

Pokud si fotky nevytisknete hned, častokrát už to neuděláte nikdy a budou se vám jen válet někde v počítači. Domácí inkoustové tiskárny vám dnes bez problému vytisknou podobně kvalitní fotografie, jaké byste získali i v běžném fotolabu. Na řadě tiskáren vytisknete s původním množstvím inkoustu až 1 800 barevných fotografií.

Obsluha a údržba je hračka

Nebojte se, že byste to nezvládli. Návody bývají tak podrobné a přesné, že to snadno zvládnete i vy. A když dojde náplň, lehce si ji objednáte na internetu. Do vyhledávače jen zadáte náplně do tiskárny kompatibilní s HP a hned budete mít přehled, co kde a za kolik můžete koupit.

Práce z domu není problém

Pokud máte občas home office, bez tiskárny se obejdete jen stěží. Je třeba tisknout faktury, smlouvy a jiné dokumenty. Řadu tiskáren můžete snadno propojit nejen se svým pracovním notebookem, ale také třeba s vaším mobilním telefonem. Tisk pak zvládnete doslova během pár kliknutí.

Na kolik mě to vyjde

Určit přesnou cenu tisku nelze. Vždy záleží na typu přístroje a také na náplni. Kvalitu, a tím pádem i náklady na tisk, ovlivňuje i nastavení tiskárny. Pokud nepotřebujete prvotřídní kvalitu, zkuste si pohrát s možnostmi tiskárny a tisknout v menší kvalitě. Atramentové náplně do tiskárny Canon můžete koupit snadno i v alternativním provedení, a ušetřit tak až 75 % nákladů na tisk. Vždy se tedy vyplatí pátrat po různých možnostech. I když totiž na jedné stránce ušetříte jen pár halířů, při vyšších počtech už může jít úspora do stovek či tisíců.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno