podprsenky

 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Zdroj: Blancheporte
Zdroj: Blancheporte

Také patříte mezi ženy, které příroda obdařila bujnějším poprsím? Pak jste určitě již zažily – mnohdy ne úplně příjemné – „obdivné“ poznámky z řad mužů a často velmi neopodstatněnou závist ze strany žen. Ovšem to, jaká negativa může větší horní objem také mít, s největší pravděpodobností nikdo z výše uvedených ani netuší. Vybrat správný model pro větší ňadra není vůbec nic jednoduchého. Pojďme si říci, jak máme vybírat a na co si dát pozor.

U podprsenek pro větší velikosti poprsí je nadmíru důležité vybrat vhodný, perfektně padnoucí a především pak dokonale funkční model. Dnes již naštěstí neplatí, že čím větší podprsenka, tím horší vzhled. V současné době jsou i velikosti XXL stejně krásné a sexy jako ty malé. Pokud se však jedná o kvalitní produkt, je ve větších velikostech vybaven rozdílnými, speciálními prvky. A zde, více než kde jinde platí, že na detailech záleží! 

Správná podprsenka totiž může předejít mnoha zdravotním komplikacím, kterými velmi často ženy s velkými prsy trpí. Mezi ty nejčastější a neznámější patří bolesti zad a krční páteře. Výzkumy prokázaly, že více než ¾ žen nosí nesprávný druh/střih podprsenky tzn. nevhodný pro svou velikost. A divili byste se, jaké problémy v oblasti zdraví to může přinést!

 

podprsenka
Zdroj: Blancheporte

Bolest hlavy, zad a krční páteře jsme již zmínili. Zde je příčina jasná: jedná se o těsnější a menší velikosti a následný tlak na zmíněné partie. Nepodceňujme ani tzv. zaříznutá ramínka, která tlačí na ramenní svaly a tím kromě bolesti způsobují napětí, jež se následně šíří do celého těla, především pak do oblasti hlavy. Tlak v oblasti žeber pak může dokonce způsobit i problém s trávením. A celodenní nepříjemné pocity jsou zde. Známé jsou i studie o tom, že nošení podprsenky zvyšuje riziko rakoviny prsu.

 

Jak tedy vybrat správnou podprsenku pro větší poprsí? Především musí mít pohodlná a široká ramínka, která se nesmějí „zařezávat“. Správně zvolený musí být i obvod podprsenky. Specialitou českých žen je, že si pořizují větší objem, než potřebují a podprsenka pak vzadu vyjíždí nahoru, což není jen nehezké, ale je to především naprosto nefunkční. Logickým efektem se totiž ramínka posunují vpředu dolů a tím vizuálně klesá i celé poprsí. 

 

kosticové podprsenky
Zdroj: Blancheporte

Pak zde máme kostice, které rozdělují ženy s většími ňadry na dva tábory. Jeden je jejich příznivcem a druhý je zcela odmítá. Argumenty lze nalézt pro oba názory. Kostice totiž mohou být pro větší poprsí jak vítanou oporou, tak nepříjemnou „cizorodou“ věcí, která může způsobovat nepříjemné pocity a otlaky. Určitým vodítkem by zde pro Vás měly být Vaše pocity a především pak maximální pohodlí a komfort při nošení.

Pro velké poprsí, které působí ženě potíže při různých činnostech (především sportovních), jsou zde zmenšující podprsenky. Takový „minimizer“ umí totiž zmenšit poprsí až o 2 velikosti! Tyto modely mají pohodlná široká ramínka a kýženého efektu se zde dosahuje použitím nepružného materiálu, který poprsí zformuje do optimálního tvaru.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

  1. Moc hezký výběr, jen ta cena, ta cena 😀 Ale teď upřimně, jsou opravdu hezké, možná by to chtělo nějaké množstevní slevy či klub pro kupující a podobně.
    Děkuji za zajímavý nápad na vánoční dárek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno