reklama na linkmonitor.cz

 

Trh internetové reklamy je opravdu široký. Web linkmonitor.cz vám pomůže se v tomto světě zorientovat a vám tak usnadní mnoho práce. Jestliže se chcete opravdu efektivně zapojit do tohoto virtuálního světa a něco z toho skutečně získat, je pro vás tento web tím pravým. Čtěte dál a dozvíte se více.

Reklama, e – maily, weby a odkazy

Nejspíš se ptáte, co všechno LinkMonitor nabízí. Začněme sekcí internetové a sociální reklamy. V této sekci vám LinkMonitor nabízí možnost rapidně zvýšit prodej vaší inzerce. Inzerci ale nemusíte pouze prodávat, je tu i možnost výměny nebo nákupu, v případě, že inzerci naopak poptáváte pro své účely.

Další pomoc LinkMonitor přináší v oblasti e – mailových zpráv. Jestliže máte e- mailovou databázi, ve které jsou lidé, kteří si vaše maily čtou a nejde pouze o nějaké spamy, pak můžete na našem webu nabídnout ostatním, ať svá obchodní sdělení přidají do vašich zpráv. Nebo snad vy potřebujete začít rozesílat e – maily, ale nemáte žádnou dobrou databázi? Není problém, na linkmonitor.cz jistě najdete řešení.

Linkmonitor.cz navíc může pomoci i se správou vašich webů, udělá vám přehled v tom, o jaké weby a sociální sítě se staráte, jakou na nich nabízíte reklamu a také budete mít přehled o návštěvnosti a podobných věcech. Kromě toho zde můžete s weby i obchodovat a bezpečně své weby prodat nebo si nějaké pěkné nakoupit.

Linkmonitor.cz v novém kabátku

Stránky linkmonitor.cz chystají pro své návštěvníky malou změnu. V průběhu letošního roku projde celý web redesignem. Kromě nové homepage se zlepší především uživatelské prostředí a také kvalita reklamních ploch. Čekají nás tedy samé změny jen a jen k lepšímu, takže se máte na co těšit.

Zkuste si nás opravdu zdarma

A ještě jedna informace pro ty, kteří s námi ještě neinzerují! Poptávka inzerce je zcela zdarma. Neplatíte žádné zprostředkovatelské procenta ani členské poplatky. Na poptávku obdržíte nabídky od majitelů reklamních ploch a celý obchod si domluvíte samostatně. Linkmonitor.cz je jednoduše jiné řešení. Tak neváhejte a využijte služeb linkmonitoru ještě dnes!

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno