kosmetika na husté vlasy

ošetřování vlasůVlasy jsou korunou krásy, a tak většina z nás touží mít lesklé pěstěné a hlavně husté vlasy.

Takovou hřívu, s kterou herečky a modelky pohazují v reklamách a při korzování na červeném koberci. Potěšující je, že ani celebrity často nemají takové vlasy od přírody a za jejich bohatými účesy bývá několikahodinová práce vlasových stylistek, které hlídají každý pramínek, aby vypadal dokonale.

 

Problémy s nedostatečným objemem vlasů:

Tyto problémy mívají hlavně majitelky jemných vlasů. Ty jsou až o 30% slabší než normální, schází jim pevnost, jsou křehké. Navíc se snadněji mastí, a protože maz zatěžuje kořínky, tak plihnou. Majitelky těchto vlasů by měly používat přípravky s lehkou konzistencí určené pro svůj typ. Lepší je používat více přípravků v malém množství než hromadu jednoho. Pomáhá i tupírování nebo použití minikrepovačky u kořínků – tento efekt vydrží dlouho.

Při mytí vlasů používejte šampon s kondicionér určené pro získání většího objemu. Látky v něm vlas obalí a vyplní nerovnosti, a vlas je tím pádem silnější. Kondicionér nanášejte do spodních 3/4 vlasů, ne ke kořínkům, pak se vlas zatíží a nadzvedne se. Hlídejte abyste šampon i kondicionér z vlasů důkladně vymyly. I když máte pocit, že jste je vypláchly, vydržte ještě dvakrát tak dlouho, vlas musí být čistý, aby mohl být lehký s objemem. Používání masek a hutných vyživujících přípravků nechte na víkend, kdy se nikam nechystáte, vlasy se po nich hůř vyfoukávají do objemu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Jak upravit vlasy do objemu:

Po umytí musíte vlasy upravit, při přirozeném schnutí těžko dosáhnete většího objemu. Vlhké vlasy foukejte v předklonu a kartáčujte od týla k čelu, tedy v opačném směru, než si přirozeně lehají. Když jsou vlasy polosuché, naneste rovnoměrně trochu pěnového tužidla či spreje pro objem ke kořínkům. Vlasy pak nad ušima rozdělte na dvě části: u spodní foukejte vlasy nadzvedáváním kartáčem kolmo k lebce a na temeni pak tak, že vlasy kartáčem taháte směrem ke stropu. Teplý vzduch fénu směrujte ke kořínkům, aby se nadzvedávání zafixovalo, podobný efekt bude mít, když v závěru fénování přepnete na studený vzduch.

S přípravky to moc nepřehánějte. Čím silnější tuživost, tím je přípravek těžší, a pokud ho nanesete velké množství, efekt objemných vlasů vám vydrží krátce. Důležitou roli u jemných vlasů hraje střih. Čím delší je necháte narůst, tím více budou mít tendenci plihnout. maximální délka by měla být k ramenům, v kratších sestřizích ale budou působit hustěji. Neměly by však být příliš prostřihané.

pěna pro objem vlasůLehká pěna Bamboo Volume dlouhodobě zvětšuje objem vlasů. Zanechá vaše vlasy hebké a vzdušné.

Obsahuje organický bambus který posiluje vlasy, navrací jim pružnost a ozdravuje vlasy, organické Maca které navíc  dodává vlasům objem a energii, Color Hold® – chrání intenzitu barvy, předchází jejímu blednutí, chrání vlasy před UVA/UVB zářením. Přípravek je bez obsahu parabenů, sulfátů, ftalátů a syntetických barviv.

sprej pro maximální objemDodejte svým vlasům maximální objem u od kořínků! Uplifting Root Blast nadzvedne vlasy a zajistí jim plný tvar.

Obsahuje organický bambus pro posílení vlasů, navrací jim pružnost a ozdravuje vlasy. Organické Maca – dodává vlasům objem a energii, Color Hold® – chrání intenzitu barvy, předchází jejímu blednutí, chrání vlasy před UVA/UVB zářením. Přípravek je bez obsahu parabenů, ftalátů, syntetických barviv a minerálních olejů.

Přípravky si můžete zakoupit v největším exkluzivním eshopu v ČR.

Parfemy.cz

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno