Josef Rychtář a exekuce

To nikdo nečekal. Rána pro celý svět, rána pro celé lidstvo. Na Josefa Rychtáře je uvalená exekuce majetku. O tomto rozhodnutí soudu je vytvořený zápis na katastru. Bohužel exekuce je uvalená na nemovitost, kde vlastní ideální větší část jeho bývalá manželka Darina Nová. Konkrétně se vztahuje na nemovitost v Říčanech. Co si o tomto neuváženém kroku myslí jeho synové si jen stěží domyslet. Potencionální dědicové, tak můžou z hodiny na hodinu přijít o střechu nad hlavou a nemalý majetek. Navíc v současném stavu při nevypořadaném Společném jmění manželů, tak může přijít o střechu nad hlavou i samotná Darina Nová. Dle informací z dobrého zdroje, je uvedená exekuce uvalená v souvislosti s neuhrazením nákladů soudního řízení rozvodového stání s jeho bývalou manželkou. Navíc Josef Rychtář, frajírek se odvolával a náklady tak rostly.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

V posledních dnech se na Rychtáře sype jeden problém za druhým.

Nejdříve rozbagroval auto parkovaním mimo vozovku, o kterém jsem psala v článku kamufláž Rychtáře. Tomuto autu vznikla škoda za bezmála 250 tisíc korun. Navíc splátky na  auto do dnešní doby hradí jeho ex manželka, a Rychtář nějak nemá snahu něčím přispět, alespoň v poslední době. Druhou ránou osudu, bylo stání u soudu, kde dostal flastr v podobě uhrazení nemajetkové ujmy rozvodové advokátce své ex manželky paní Sedloňové za urážky vůči její osobě. V podstatě další čtvrt meloun v pr..pryč.  Lze se tak jenom domnívat, že exekuce i po uhrazení nákladů, kvůli kterým byla uvalená, tak právě z těchto důvodu bude uvalená znova. Není tajemstvím, že jeho firma prochází krizí a tak výdělek není horentní. Ještě, že paní Bartošová vezme kdejaký štěk v pofiderních podnicích. Bohužel na paní Bartošovou je naopak uvalené dle katastru soudcovské zástavní právo, které tak nějak je současně způsobem exekuce. V této chvíli jde pouze o funkci zajišťovací, nikde ale není napsáno, že se to nemůže změnit.

Rychtář a exekuceBartošová exekuce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vzhledem k tomu, že táto komediální dvojka z Uhříněvsi  evidentně ještě neskončila svůj výstup, je možné, že koláž v úvodu tohoto článku se může stát v blízké době skutečností. Nám nezbýva než doufat, že povedenou dvojku si do domácnosti vezme třeba Lenka Špilarová z televize Prima, která dokáže i z malovaného a smrdutého hovna, udělat vonící kytičku pro Ivetu, nebo naopak, opravdu skončí pod mostem. Proto budeme rádi, když nám budete posílat fotografie mostů, kde by se jim třeba mohlo líbit. Rádi je budeme prezentovat, jako novou haciendu dua Pepa Ivča.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno