hotel mlýn Karlštejn

 

Kdysi to byl nejvýznamnější hrad v Čechách, protože střežil korunovační klenoty. Dnes je z něj jeden z nejpopulárnějších turistických cílů. Každého návštěvníka na chvilku napadne, jaké by to asi bylo, kdyby mohl na hradě přespat a užít si atmosféru místa, kde se psaly naše dějiny. Možné to je, ovšem jen o kousek dál…

Ještě dříve než hrad…

Pod hradem se klikatí řeka Berounka, která dává místní krajině romantický ráz. U jejího břehu stojí hotel Mlýn Karlštejn. Vznikl rozsáhlou rekonstrukcí starého mlýna, který v místě stál celých 85 let před samotným hradem. Poznáte tedy atmosféru historického místa a budete si užívat luxus. Pokud toužíte po romantice, bude se vám tady líbit. Hotel má několik typů pokojů. Úchvatný je pokoj královny Elišky se stylovým nábytkem a dobovou zámeckou podlahou, mezi top patří THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS, oba zdobí volně stojící vana. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Romantický a relaxační balíček

Ubytování na hotelu Karlštejn je možné koupit i v rámci romantického nebo relaxačního balíčku. Oba zahrnují ubytování na 1 noc a polopenzi. V případě romantického balíčku si užijete romantickou večeři při svíčkách na letní terase nebo v restauraci. V obsahu relaxačního balíčku je pronájem wellness centra s finskou saunou a vířivkou včetně láhve sektu na 1,5 hodiny.

Bohaté možnosti vyžití

Hotel leží na zeleném ostrově, který láká k romantickým procházkám. Nachází se na něm malá zoo a také altán, který je oblíbeným místem pro pořádání svateb. Hotel Mlýn Karlštejn již třikrát získat titul v soutěži o nejlepší svatební místo roku. Mezi další atrakce u hotelu Karlštejn patří let balónem nebo vrtulníkem. Vše vám zařídí na recepci. Pokud budete chtít poznávat okolí, vydejte se například do Koněpruských jeskyní nebo k lomům Amerika.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno