masáže
zdroj foto? shutterstock.com

Zdravotní problémy dokážou odstranit příjemné masáže těla. Terapie tlaku prstů na svaly pomáhá při zranění. Masáže potlačují bolesti, stres a zlepšují krevní oběh. Tato forma léčby je nejstarší na světě. Terapeutické masáže se dělí podle metod a techniky. Oblíbenou formou je švédská masáž. K uvolnění svalstva využívá hnětení a tření. Chodidla a nárty nohou uzdravujeme pomocí reflexní masáže.

Svíčky, olej a správné pohyby

Aroma masáž, spočívá v ošetření těla klasickým způsobem za pomoci vonných olejů. Tok tkáňového moku a zmírnění otoků zajistí lymfatická masáž neboli lymfodrenáž. Speciální taktiku zahrnuje bowenova terapie. Díky ruské taktice medové masáže se skvěle pobavíte a uvolníte. Lomi lomi je speciální havajská metoda. Pomocí perličkové koupele si dopřejeme vodní masáž, pomůže celému tělu. Zajímavou formou ošetření těla přináší ajurvédská masáž, indický systém léčby.

Bodové a tlakové masáže přicházejí do módy

Mezi lidmi populární akupresura, reflexologie a thajská masáž se věnují jednotlivým částí těla. Při stlačovaní určitých bodů na rukách, chodidlech, dochází k uvolnění. Dornova metoda pomáhá kloubům a obratlům. Baňkování, masáž horkými kameny či shiatsu se těší velké oblibě. Atraktivním způsobem oživení lidského těla je sportovní masáž. Zlepší tělesný i vnitřní obraz, protáhne tělo, zrychluje krevní oběh, pomůže od nespavosti a zregeneruje organismus.

Masáž proti celulitidě

Především ženy ocení anticelulitidní masáž. Celulitida ztěžuje život hlavně dámám všeho věku. Díky sedavému životnímu stylu, zanedbaní pitného režimu, kouření, stárnutí, hormonální antikoncepci a špatnému jídelníčku vzniká celulitida. Za pomoci masáže jsou z těla odváděny toxiny, zvyšuje se imunita organismu, je podpořen krevní oběh a zpomaluje se tak stárnutí pleti. Masáž skvěle uvolní a protáhne celé tělo. Pomáhají i speciální peelingy. Odstraňují odumřelé buňky a starají se o pružnost pokožky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno