hotel

Máte za úkol uspořádat konferenci? Ať už se jedná o školení, semináře nebo jakékoliv jiné společenské události, vždy musíte mít na jedničku zvládnutou organizaci. Zkrátka se sejde mnoho lidí na jednom místě a je potřeba zabezpečit veškeré náležitosti tak, aby vše proběhlo zcela hladce. V některých případech je nutno zajistit třeba také ubytování návštěvníků, proto je velmi důležité najít takové prostory, které budou po všech stránkách vyhovovat.

Zázemí hotelu je skvělým místem pro konferenci

Samozřejmostí by také měla být rozumná dopravní dostupnost konkrétního místa. Pokud se rozhodnete uspořádat konferenci v hlavním městě, s ohledem na možnost ubytování se nabízí využít služeb některého z hotelů. Zajímavé služby je schopen v tomto ohledu nabídnout hotel Belvedere, který poskytne jak ubytovací kapacity, tak prostředí pro konferenci jako takovou. Použít v tomto případě můžete:

  • Společenský sál
  • Salonek Letná
  • Club Memphis

Pokud potřebujete dostat do sálu co nejvíce lidí, vyhoví vám Společenský sál. Ten má dokonce dva bary a taneční parket. Konference menšího rozsahu můžete pořádat v rámci salonku Letná, který se hodí pro menší uzavřené skupiny. Potřebujete-li především moderní prostředí, lze využít prostoru Clubu Memphis. Ve všech sálech pochopitelně najdete potřebné technické zázemí, přičemž Společenský sál nabízí dokonce tlumočnické kabiny. To se hodí při pořádání mezinárodních konferencí.

Služby hotelu jako benefit

Velkou výhodou toho, že se rozhodnete konferenci uspořádat v rámci hotelového komplexu, je samozřejmě možnost mít vše na jednom místě. Tyto konferenční prostory v Praze jsou totiž schopny nabídnout také cateringové služby, a samozřejmě již zmiňované ubytování na úrovni. Využijete jistě také dlouholetých zkušeností personálu hotelu v pořádání různých druhů událostí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno