lifting obličeje

lifting obličeje

 

 

Chirurgický lifting je metoda estetické medicíny, jejímž cílem je odstranění přebytečné kůže a vytažení povadlé pokožky tak, aby obličej, krk a dekolt vypadaly opět mladistvě. Tato metoda byla až doposud i poměrně bolestivá, protože se kůže musela sešívat. Nyní tomu je konečně konec. Do České republiky se dostala revoluční liftingová metoda Serdev Suture Lift™. V čem se od běžné podstatně liší a kde ji podstoupit?

 

Po Serdev Suture Lift™ nezůstane ani jizvička

Nová metoda v plastické chirurgii Serdev Suture Lift™ dokáže vyhladit povadlou pleť a odstranit vrásky nejen efektivně a rychle, ale především absolutně bez bolesti. Od běžné metody se liší tím, že kůže není odstraňována. Během zákroku lékař přišije pohyblivé části k částem nepohyblivým. Díky tomu bude pokožka dokonale vyhlazena a bude působit o mnoho let mladším dojmem.

Úžasné je, že po Serdev Suture Lift™ nezůstávají žádné jizvy. Lékař provede pouze punkci kůže, kterou zavede jehlu, a pomocí chirurgického šití a vnitřního stehu zvedne a zafixuje uvolněné svalstvo. Po zákroku zůstanou na tváři jen malinké vpichy, které cca do 3 dnů zcela zmizí. Lifting se provádí jen v lokální anestézii, takže ještě tentýž den je možné odejít domů a těšit se z mladistvějšího vzhledu.

 

Pro koho je zákrok vhodný?

Jelikož se jedná o velmi šetrný zákrok, mohou ho podstoupit ženy i muži v jakémkoliv věku. Kromě toho, že moderní lifting pomůže odstranit vrásky, je možné ho využít i k estetickým úpravám. Pomůže například těm, kteří mají kvůli povadlé kůži smutný výraz obličeje nebo při nesouměrnostech obličeje. Snahou Serdev Suture Lift™ je dosažení dokonalých proporcí a trojúhelníku krásy.

 

Vyrazit musíte do Brna

Unikátní metodu Serdev Suture Lift™ je možné podstoupit na jediném místě v České republice. Je jím Klinika estetické dermatologie a chirurgie ARTE v Brně. Na zákrok je se objednáte prostřednictvím online formulář na www.arteclinic.cz či telefonicky 773 334 128. Chcete-li se přestat trápit v povadlou kůží a mít opět mladistvý vzhled, věřte, že snadnější cesta asi neexistuje…


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno