ukončení spolupráce placla.cz

 

Vážení klienti, zákazníci placla.cz.

Dnešním dnem byla oboustranně ukončená spolupráce s portálem placla.cz, kde jste v minulosti mohli nakoupit reklamní články a další výhody na magazínu in-magazin.cz a všech dalších magazínech pod hlavičkou azetmedia.cz.

Na základě „cenzury“ ze strany poskytovatele, který vyžadoval mimo podmínek uvedených na svém webu i další nesmyslné zásadní úpravy webu, jsme spolupráci ukončili.  Nebude tak možné nadále nakupovat tyto reklamní prostory na placla.

Podmínky  provozovatele portálu placla.cz, potažmo jejich obchodní podmínky jsme splnili do posledního bodu, ale nebudeme nesmyslné praktiky jednoho z majitelů cenzurovat, nebo naopak měnit obsahové rozložení magazínu, nebo jeho grafické a jiné řešení rozhodně akceptovat.

Přejeme Vám pohodu a klid a zároveň nás můžete jako vždy, kontaktovat napřímo a bez další zprostředkovatelské provize. Cena reklamního prostoru dnešním dnem bude výrazně nižší u všech magazínů které bylo možné nabízet přes placla. A proč? Jednoduše nemusíme platit provizi navíc 🙂

Vaše redakce


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno