Tropical Island Německo

 

Ohřejte se v chladných podzimních dnech v impozantním parku Tropical Island u Berlína. Tento unikátní zábavní komplex pojme na 7000 návštěvníků. Jeho rozměry jsou gigantické a možnosti radovánek nekonečné. Aquapark Tropical Island se nachází asi 60 kilometrů jihovýchodním směrem od Berlína. Jízda z Prahy je dlouhá asi 3, 5 hodiny, není tedy rozhodně nedosažitelná. Není nutné se trmácet na vzdálené ostrovy, když lze navštívit fantastický Tropical Island.

Nekonečný smích a skotačení

Užívejte si kdykoli během roku. Fenomenální rekreační resort je vyhledávaný hlavně rodinami s malými dětmi. Určitě nadchne i jeho non stop otevírací doba, zábava zde trvá opravdu věčně! Nemusíte tesknit, ubytujte se v Tropical Island, ať už ve stanech, chatách anebo luxusních apartmánech. Nocleh na lehátku na pláži není ničím ojedinělým.

tropical Island Berlín
Ohřejte se přímo na pláži v Tropical Island

Objevte letní pohodu v Tropical Island vystavěném v obrovském hangáru. Svým objemem se řadí mezi největší objekty světa. Cena hangáru byla stanovena na 78 miliónu EUR. Monument zábavy postavila společnost Tanjong. První nožka do velkolepého parku vstoupila 19. prosince 2004. Teplota vzduchu deštného pralesa je 25 stupňů Celsia, teplota vody 28 31 stupňů Celsia. Těšte se na umělé pláže a slunce, palmy, orchideje i štěbetání ptáků.

Letovisko Tropical Island s mnoha prvky zábavy

Zábavný Tropical Island se dělí do několika částí. Tropický květinový svět, vesnici s tropickým jídlem, tropický prales s dlouhou stezkou, tropické moře s plátěnými křesly a vodními atrakcemi a v neposlední řadě na Bali lagunu. Stromy umístěné v parku jsou dovezené přímo z džungle, exotická vesnička představuje soubor chýší a je skvělou možností pro vychutnání koktejlu. Nákupní ulička nabízí upomínkové předměty z celého světa. Tropino Club, dětský ráj, je určen k horolezectví a projížďce na lodičkách. Budete ohromeni letem balónem i wellness službami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno