interiér

Doma byste se měli vždy cítit velmi dobře. Myslete na to, že zde trávíte většinu volného času, zvete si sem přátele a vaše děti zde vyrůstají. Nebojte se investovat do svého interiéru, ale udělejte to s rozmyslem. Velké kusy nábytku jistě nebudete měnit každých pár měsíců nebo let. Trendy v bydlení se mění, ale některé z nich byste neměli jen tak opominout.

Minimalismus bojuje proti maximalismu

Dva základní styly v posledních letech jsou minimalismus a maximalismus. Minimalismus se soustředí na neutrální barvy, pořízení jen důležitého nábytku a čistých linií. Přílišné dekorace nebo zbytečnosti zde nemají své místo. Jestli chcete mít vzdušný domov a stylový interiér design, měli byste se na tento styl podívat. Nebudete litovat a neutratíte příliš mnoho peněz.

Maximalismus stojí na druhé straně palety. Soustředí se na jasné barvy a mnoho druhů materiálů. Francouzský nábytek z 19. století, samet nebo dekorace z drahých kovů se mohou mísit v jedné místnosti, aniž by to vypadalo zvláštně. Nesmíte to ale přehánět. Vše k sobě musí krásně ladit, ale zároveň se nemusíte držet zpátky u barev ani materiálu, tak jako v případě minimalismu.

Kombinujte starý i nový nábytek

Velmi oblíbeným stylem je spojení starého a nového. V posledních letech je tento trend ještě větší, protože se lidé snaží hodně recyklovat nebo upcyklovat předměty, které již mají doma. Předělat si můžete starou komodu, vytvořit originální poličky ze starého nábytku nebo dekorace z květináčů, které již nepotřebujete. K tomu ale můžete klidně přidat moderní pohovku.

interiér

Zvolte si prostor pro své koníčky

Od doby pandemie mnoho lidí zjistilo, jak důležitá je pro ně domácí kancelář nebo místo na koníčky. Vytvořte si doma koutek, který bude věnovaný jen vašim zálibám. Může jít o čtecí koutek, malý ateliér nebo cokoli jiného. Záleží jen na tom, jaké máte koníčky. Nezapomínejte ale na sebe. Díky tomu bude prostor působit velmi osobitě a budete se tam cítit velmi dobře a pohodlně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno