bydleni v praze

Bydlení na území hlavního města má řadu nesporných výhod. V Praze je větší šance pro zisk lépe placeného zaměstnání, nabízí se zde bohatší možnosti kulturního vyžití, děti zde mají šanci navštěvovat lepší školy, je zde blíže k lékařům apod. Ukážeme vám 3 úžasná místa pro bydlení, která nadchnou i ty nejnáročnější z vás.

Luxusní bydlení na Vinohradech

První ukázkou dokonalého bydlení je Rezidence Korunní, která se řadí mezi nejatraktivnější novostavby Praha současné doby. Projekt přináší hned tři možnosti zajímavého bydlení. Má tři části Boulevard, Villa či Industrial, z nichž každá nabízí bydlení jiného rázu. Boulevard je název pro osmipatrový bytový dům s moderně řešenými byty, které mají k dispozici balkony. Byty nadchnou především moderně řešeným prostorem. Část Villa je určena pro ty nejnáročnější, kteří touží pro elegantním bydlení. Industrial nadchne milovníky nadčasového stylu.

bydleni v praze

 

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Lahůdka Rohan City

Lahůdkou pro všechny vyznavače luxusu a moderny je projekt Rohan City, který se právem řadí mezi nejodvážnější developerské projekty v Praze. Projekt je umístěn přímo na Rohanský ostrov – tedy jednu z nejúžasnějších lokalit města. Jeho cílem je postavit moderní kancelářské, obchodní a rezidenční centrum o rozloze cca 202 000 m2. Jeho rezidenti získají nejen luxusní prostory, ale budou žít ve spojení s přírodou.

luxusní bydleni

Ve vlastním stylu – úchvatné Dolní Počernice

Pokud vám nevyhovuje bydlení v bytových komplexech a raději byste vlastnili domek, měl by vás zajímat projekt Dolní Počernice II. V atraktivní lokalitě jsou totiž nyní k dispozici stavební parcely Praha 9. Možné je vybírat z 62 atraktivních pozemků o výměrách od 302 do 903 m2. Dolní Počernice jsou ideálním místem pro spokojený rodinný život.

Pokud hledáte bydlení v Praze a developerské projekty vás zaujaly, nenechávejte nic náhodě. O byty je velký zájem, takže se vyplatí rychle jednat.

Ještě jeden tip pro vás – zde najdete přehled podmínek, které banky vyžadují pro udělení hypotéky.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Foto: sekyragroup.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno