Internet v Praze

 

Hledáte levné a spolehlivé připojení k internetu v Praze? Poskytovatelů je hodně a vy určitě oceníte férové jednání a co nejnižší náklady, když už si můžete vybírat z tolika možností. Nejrůznější omezení v množství stažených dat a další zvláštní podmínky dneska už podstupovat nemusíte, stačí si dobře zvolit. Poskytovatel internetu v Praze Airwaynet funguje od roku 2005, je ryze česká společnost a pokrývá internetem skoro 94 % Prahy. Jaké jsou výhody jejího wi-fi internetu?

Router zdarma a žádné další poplatky

K hlavním předostem patří to, že u vybraných tarifů obdržíte wi-fi router zdarma a nebudete mít ani žádné další pořizovací náklady. Jednorázové poplatky vás minou jak na začátku, tak i dále během využívání internetu. Jediné, co budete platit, je pravidelný měsíční paušál. Do takto vytvořené bezdrátové sítě si můžete doma nebo v práci připojit libovolný počet zařízení a máte po starostech. Wifi internet Praha Airwaynet se totiž hodí jak pro domácnosti, tak do firem.

Tarify bez omezení množství dat

Na výběr je z několika tarifů, jejichž cena se liší podle toho, jakou získáte rychlost připojení. Omezeni nejste objemem stažených dat ani dobou připojení. Ceny jsou jasně stanovené, bez nějakých skrytých poplatků a jde o výhodné ceny na hlavní město. Navíc se smlouva sjednává na jeden rok, bez toho, že by byla nutnost jejího prodloužení. Na stránkách společnosti můžete velmi snadno a rychle ověřit dostupnost internetu v Praze právě pro vaši lokalitu. Spolehnout se můžete na férový přístup a nemusíte se bát prolongace smlouvy bez upozornění.

Podpora pro zákazníky 24/7

Určitě oceníte možnost v kteroukoliv denní i noční hodinu, i o víkendech a svátcích, zavolat na zákaznickou technickou podporu. Může se stát, že internet vypadl, když zrovna potřebujete nutně pracovat, nebo máte nějaké dotazy. Klidně zavolejte na uvedenou linku, i když je třeba půlnoc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno