olejový radiátor

olejový radiátor

Chcete mít i v zimních měsících doma teplo a vracet se ze sychravého počasí do vyhřátého domu? Vyzkoušejte nový elektrický olejový radiátor SOH 3007BE a zimu ani nepocítíte. Tento tichý a bezúdržbový radiátor je skvělým společníkem pro chladné dny. Olej nemusíte po celou dobu životnosti přístroje měnit a navíc se velmi jednoduše ovládá. Pomocí otočného regulátoru termostatu si nastavíte požadovanou teplotu.
Radiátor produkuje díky vysoké akumulační schopnosti teplo ještě dlouho po vypnutí. Vzhledem k dvoustupňové ochraně se nemusíte bát ani přehřátí přístroje. Topné těleso přestane dočasně hřát, jakmile dosáhne teploty 100º a po dosažení vnitřní teploty 140º se vypne úplně.
Speciální konstrukce jeho topných článků se zaoblenými hranami výrazně snižuje riziko dětských úrazů. Díky třem stupňům výkonu 600 / 900 / 1500 W vyhřeje pokoje až do velikosti 20 m2.
Madlo a čtyři pojezdová kolečka umožňují snadnou manipulaci s přístrojem. Celý podvozek i s kolečky je navíc lehce demontovatelný a díky tomu je radiátor jednoduše přenosný. Má také praktický prostor pro navinutí kabelu, který vám tak při transportu nebude překážet.
Doporučená prodejní cena je 899 Kč s DPH.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Další technické údaje olejového radiátoru SOH 3007BE:

Maximální příkon:1 500 W
Stupně nastavení: 3
Termostat: ANO
Výška: 61,5 cm
Šířka: 44 cm
Hloubka: 14,2 cm
Hmotnost: 7,2 kg
Napětí a kmitočet: 230 V, 50 Hz
Délka přívodního kabelu: 1,7 m

Další informace:

Nina Černá
HAVAS PR
e-mail: nina.cerna@havaspr.com
mobilní tel.: 724 639 013

O značce Sencor:
Značka Sencor byla založena v roce 1969 v Japonsku skupinou Celtone AG, jedním z hlavních distributorů produktů Aiwa. V současné době jsou produkty Sencor distribuovány na více než 40 trhů po celém světě.
Od samého počátku bylo hlavním posláním značky Sencor nabízet designové produkty, které splňují vysoké nároky zákazníků. V současnosti je sortiment Sencor zastoupen celkem v 6 skupinách: spotřební elektronika, potřeby pro domácnost, autoelektronika, výrobky pro zdraví a krásu, kuchyňské spotřebiče a kancelářská technika. Díky svěžímu vzhledu, dokonalé funkčnosti a kombinaci kvalitních materiálů a výrobních postupů přináší Sencor přesně to, co očekáváte. Užijte si zábavu, usnadněte si práci. Let´s live!

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: TS


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno