tepelna čerpadla

 

Moderním a ekonomickým způsobem, jak snížit náklady a efektivně zajistit tepelnou pohodu v domě, je tepelné čerpadlo. Investice do něj se brzy vrátí, hodí se jak pro starší domy, tak pro novostavby a nízkoenergetické stavby. K nejúčinnějším systémům patří čerpadla Daikin Altherma, která poskytují tři funkce v jednom, a to vytápění domova, chlazení i ohřev vody.

 

Systém Daikin Altherma je úspornou a flexibilní alternativou kotle na pevná paliva. Energie se využívá maximálně účinně, což přispívá ke snížení spotřeby energie i emisí CO2. V závislosti na konkrétních podmínkách a jednotlivých modelech jsou asi 4/5 tepla zadarmo, takže jde určitě o vhodnou investici. Tento systém využívá teplo z venkovního vzduchu, čímž šetří energii. Vytváří příjemné a stabilní prostředí. Nároky na údržbu jsou minimální, což určitě v dnešní době každý ocení.

 

tepelné čerpadloChod nízkoteplotního tepelného čerpadla je tichý, nemusíte se bát, že by znepříjemňoval život vám nebo vašim sousedům. Moderní čerpadla Daikin jsou velká asi jako lednice, a jejich chod má podobnou hlučnost. Určitě vás nadchne jejich design. Snadno se ovládají a splní i ty nejnáročnější požadavky. Uvedení do provozu je jednoduché, k intuitivnímu ovládání vám pomůže velká obrazovka.

 

Vybrat si můžete nízkoteplotní tepelné čerpadlo, ale i vysokoteplotní nebo geotermální. Pokud se vám do domu tepelné čerpadlo pohodlně nevejde, bude pro vás vhodná externí instalace. Jednotky jsou totiž k dispozici ve verzích jak do interiéru, tak i do exteriéru. Bez problémů pracují i při teplotě -25°C. Čeká vás pohodlné topení, přísun teplé vody 24 hodin denně a tepelná pohoda při využití podlahového topení. Systém Daikin Altherma je ideální pro moderní stavby a domácnosti, které chtějí ušetřit peníze tou správnou investicí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno