Televize pětka podvod

Televize Pětka je celá zastřená tajemnou mlhou. Nejdříve fiasko s financováním, následně propad s tahákem televize Bartošovou a nakonec a snad do třetice všeho dobrého, konečně pořádná facka u pořadu Sexy šance.

Divákům evidentně došla trpělivost s pořadem, který televize vysílá v nočních hodinách. Praktiky pořadu který provozuje společnost Telemedia Interac TV se sídlem někde v betónu…nebo na Maltě, a provozuje jej společnost CallTV jsou přinejmenším podivné. Matematické úkoly, které má soutěžící vyřešit vypadají vcelku jednoduše. Ovšem opak je pravdou a nejednou s touto  situací mají problém i lidé z oboru matematiky. Žádné rovnice, nerovnice…jednoduše sečíst čísla na obrázku, to je úkol pro všechny co chtějí a mají chuť na tučnou sumu v podobě několika tisícovek. Ovšem jejich počty jsou zákeřné a vždy nejisté. Závorky lze podle nich počítat jako římskou číslici C tedy 100, znaménko násobení x, jako římskou desítku a podobně. Navíc jestli má slečna, která v koláži většinou vždy figuruje, nějaký náhrdelník, náramek, nebo jen jméno třeba MARIE je nutné brát v potaz i tyto písmena jako římské číslovky. O celé záležitosti jak TV Pětka podvádí diváky  jsme psali před měsícem. Bohužel stížnosti diváku na facebookové stránce televize pětka nikdo nebral v potaz a pouze a jen stručně na každý negativní komentář kopírovali jednu a tu samou větu. “ Dobrý den, televize Pětka není provozovatelem této soutěže, pouze poskytujeme prostor ve vysílání společnosti Call TV. S případnými dotazy se tedy obraťte přímo na Call TV, email: infocz@calltv.com, telefon: 272018179. Pavel případně Jakub“

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Evidentně naučená fráze a opakování  pro oba jak Jakuba tak Pavla, jsou matkou moudrostí, nicméně jak jsme psali, divákům došla trpělivost a Jakub i Pavel si přinejmenším budou moci svou větu opakovat někde zcela jinde. Třeba právě ve společnosti, která tuto soutěž provozuje.

Dnes zveřejnil server lidovky.cz článek, který hodně zamíchá kartami  novému potencionálnímu investorovi do této zlodějské televize. Lidi se stěžují u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání za podvodné jednání. Ta už loni kvůli obdobnému pořadu Sexy výhra podala trestní oznámení pro podezření z podvodu. Proto nezbývá než doufat, že podobě učiní tak i v tomto případě.

Nejvíce nevole asi zaznamenala svým výrokem paní Kotalová, mluvčí televize Pětka, která si evidentně nevidí dále, než do své kabelky a peněženky. “ Televize Pětka se k pochybné soutěži nechce vyjadřovat. „Žádné stížnosti jsem nezaznamenala. O šetření televizní rady zatím nemám žádné informace,“ řekla serveru Lidovky.cz mluvčí stanice Kateřina Kotalová. To snad nemůže myslet vážně člověk, který má mít přehled o všem co se kolem ní děje a potažmo kolem televize, ve které dělá tiskovou mluvčí. O všech emailech, které odeslali diváci jako stížnost o všech stížnostech na facebook profilu televize, která ji zatím ještě zaměstnává. Navíc, už ani správci stránek profilu se nesnaží reagovat na příspěvky ohledně tohoto pořadu, kterých je tam denně několik.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

V každém případě budeme doufat, že Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém prvním zasedání v roku, začne boj se zlem v co nejlepší formě a po podaném podnětu, bude televize Pětka mít co vysvětlovat. Paní Kasalová i když nic nevěděla, má na to plné právo, od zasedání rady totiž uběhlo pouze 6 dnů. A vzhledem k tomu, že kvalitní právníci televize, který už přes několik týdnů řeší Bartošovou a její návrat nenávrat, můžeme očekávat, že se k tomu se stejnou rychlostí postaví čelem i v tomto případě.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

Zdroje: Lidovky.cz, facebook, veřejně dostupné zdroje


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno