podvod na Ivetu Bartošovou

Jan rchtář vyhrožuje Ivetě BartošovéTelenovela Iveta Bartošová versus odmítnutý druh Josef Rychtář, který si to do dnešní doby nedokáže uvědomit  a skupina přívrženců Ivety vytahují na světlo největší kalibr. Spřádají snad někteří fandové plány jak ji zničit, nebo ji pouze zastrašují? V poslední době často zmiňované trio Josef Rychtář, Renáta Musálková a Jan Rychtář budou asi muset vysvětlit hodně věci. Teče jim totiž do bot, proto se vyhrůžkami na internetu netají.

Nejde si totiž jinak vysvětlit jednání Jana Rychtáře syna Josefa, který v utajené skupině přívrženců Ivety Bartošové na facebooku vedené právě Renátou Musálkovou zveřejnil vyhrůžky na osobu Ivety Bartošové. Nám se podařilo získat některé náhledy na jejich diskuzi, které dopoledne zveřejnili  antistránky Ivety Bartošové. Do skupiny i přes přísné výběrové řízení a hlavně Renátu Musálkovou se jen tak někdo nedostane, přesto se to někomu podařilo a zřejmě se máme na co těšit.

Mimo výkřiku Renáty Musálkové z dálky, ze kterého je jasně cítit, že vše co dělala dělala ve prospěch Ivety ale taky Fan klubu, se tam objevila i docela zajímavá věc. Jan Rychtář syn Josefa Rychtáře a jeho souputník celým příběhem Ivety se totiž netají v této skupině pořízenými video záběry Ivety Bartošové evidentně ve chvíli kdy nebyla v kondici. Navíc zveřejnil vyhrůžku ve které uvedl :

Jsem na Ivetu zvedav . Když si bude vymýšlet tak půjdou ven veškeré nahrávky co mám , aby všichni věděli jaká je.

Jan Rychtář vyhrožuje Ivetě

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Renáta Musálková přiznává

Nejde ani tak o nahrávky, spíše o to co uvedená nahrávky obsahují. V případě, že Jan Rychtář natáčel Ivetu ve stavu, kdy nutně potřebovala minimálně lékařskou pomoc ne li pomoc blízké osoby za které je považovala, nemyslíme, že se zachoval jako galantní člověk a mohl se tak dopustit trestního činu. Takhle se opravdu nechová člověk který chce Ivetě pomoci, ale pouze a jen největší podrazácka spodina, která bude z choulostivé situace těžit v případě, že Iveta bude vypovídat ve prospěch trestního oznámení na Josefa Rychtáře za domácí násilí. Toto trestní oznámení podal právě Zdeněk Macura, který je v této chvíli  s Ivetou na dovolené a společně si konečně Iveta užívá klidu a možná i pochopení. V této chvíli Zdeněk Macura odeslal policejní stanici v Uhříněvsi naléhavé trestní oznámení ve kterém mimo jiné uvádí:

Nalehave Vam timto podavam trestni oznameni na pana Josefa Rychtare ohledne nebezpecneho pronasledovani vuci Ivete Bartosove.  Vim jiz nejmene o dvou zrejmych skutcich. Jednak podal nesmyslne trestni oznameni na me jako na udajneho unosce. Pred dvema dny vsak Iveta Bartosova panu Rychtarovi volala a ten hovor byl zverejnen. Z neho je naprosto jasne, ze pan Rychtar dobre vedel, ze pani Bartosova odesla od neho dobrovolne, snazil se ji udobrovat a privest na svou stranu, rekl napriklad: Ja ti to odpustim atd. Jestlize ale vedel, ze pani Bartosova odesla dobrovolne a presto podal na me trestni oznameni na unos, zneuzil instituce policie, aby tak primo ci neprimo kontaktoval nebo zastrasoval Ivetu Bartosovou nebo ji nutil k nejakym ukonum a take podle meho nazoru naplnil skutkovou podstatu trestneho cinu nebezpecneho pronasledovani. Dale uvadim, ze jsem se dozvedel, ze pan Rychtar bez meho svoleni vnikl do meho domu i se svym synem a dalsim clovekem, tento akt je take naplnenim skutkove podstaty trestneho cinu nebezpecneho pronasledovani.

Na Josefa Rychtáře tak v poslední době směřuje několik trestních oznámení, stejně tak na Renátu Musálkovou, která v poslední době byla jednou z nejbližších osob Ivety Bartošové a tajila její zdravotní stav. Proto se dle názorů mnoha lidí mohla dopustit trestního činu Neposkytnutí pomoci a taky  porušování domovní svobody vniknutím do nemovitosti Ivety Bartošové.

Josef Rychtář se už v minulosti nechal slyšet, že pokud mu Iveta jasně naznačí, že s ním nechce být sbalí své věci a odjede. Přesto ani po informaci přímo od Ivety, že už Josefa nechce a ubližoval ji, přetrvává v JEJÍ nemovitosti a odmítá ji opustit. Navíc si tam vodí cizí lidi, redakce a nemovitost tak považuje za své útočiště. Josef Rychtář musel být neskutečně zklamán tím, že po jeho sokovi v lásce se přestalo pátrat, proto rozšířil trestní oznámení na Zdeňka Macuru. Jak sdělil deník šíp.cz trestní oznámení bylo rozšířeno pro zavlečení Ivety do ciziny, neposkytnutí první pomoci a podávání návykové látky.

V této chvíli nám to přijde opravdu jako komedie. Člověk, který jí s největší pravděpodobností návykovou látku podával denně a o poskytnutí pomoci za několik let nemůže být ani řeči, obviňuje člověka, který tomu chce zabránit. Věříme, že boží mlýny melou a Josef Rychtář tak dostane zaslouženou odměnu, včetně těch lidí kolem, kteří si s Ivety udělali atrakci doslova a do písmene na provázku.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Ofi fan klub vyhoružje Ivetě

 

ZDROJ: super.cz, facebook.com, volně dostupné zdroje, šíp.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno