parta stany

 

Svatba patří k nejdůležitějším okamžikům v našich životech. Toužíme po tom, aby byla jedinečná a co možná nejkrásnější. Tato romantická událost má své kouzlo samozřejmě i v zimním období. Chcete zažít svatbu jako z pohádky? Tak proč ne jako z té zimní. Zimní atmosféra je přímo úchvatná a chladného počasí se nemusíte obávat ani v případě, že plánujete svatební obřad či hostinu venku, tedy na zahradě či louce, stačí využít svatební stan. Proč mít svatbu právě v zimě? Níže se dočte o několika výhodách a možnosti řešení nepřízně počasí.

Výhody svatby v zimě

Každé období má zajisté své výhody i nevýhody. Zatím, co v létě zápasíme s poměrně vysokými teplotami, které nám však umožňují mít svatební obřad prakticky kdekoliv a můžeme si zvolit jakýkoliv střih šatů, tak v zimním období naopak mnoho z nás může ocenit nižší teploty. Ani díky nim se však nemusíme příliš omezovat ve volbě oděvu či místa konání svatebního obřadu. Obrovskou výhodou svatby v zimě je také fakt, že je k dispozici více volných termínů, jelikož jsou oblíbenější právě ty v letním období.

Svatba jako z pohádky

Vzpomeňte si na nejrůznější romantické scény z pohádek. Zasněžená krajina, princezna v bílých šatech a okouzlující princ, tak přesně taková může být i vaše svatba. Stačí se jen nebát tohoto ročního období a zažít trochu adrenalinu. Věřte, že se vám riskování v tomto ohledu vyplatí a váš den „D“ bude nezapomenutelný. Chcete zažít romantiku na maximum? Pak stačí jen k obřadu a focení zahrnout kočár či projížďku na koni uvidíte, že atmosféru bude přímo dokonalá.

Zimní kouzlo působí jedinečně i na fotografiích

Díky zimě budete mít navíc i jedinečné svatební fotografie. Nevěříte? Zima je sama o sobě kouzelná a v kombinaci s tímto jedinečným okamžikem dokáže vytvořit zajímavé fotografie, kterými si budete rádi připomínat svůj významný den, jež vám navždy změní život.

Aby v zimě nebyla zima…

Jak bylo zmíněno výše, i v případě pořádání svatby v zimním období lze slavnost uspořádat i venku. A jak je to možné? Naprosto jednoduše! Svatební obřad či hostinu lze uspořádat venku s využitím speciálního svatebního stanu. Tyto party stany jsou samozřejmě vyhřívané, tím pádem vám odpadne starost s nežádoucí nepřízní počasí. Nemusíte se tak obávat chladu, mrazu či sněhu. Třeba vás zaujme půjčovna party stanu, jež nabízí řešení šité snoubencům na míru.

Party stany jsou v zimním období hitem

Chcete mít svatbu v zimě, ale zároveň venku, např. v zámecké zahradě či na louce? Žádný problém. Pomohou vám s tím právě party stany, jež se těší v zimním období oblibě. Samozřejmě tento stan nemusíte kupovat, ale můžete si ho půjčit. Prohlédnout si můžete například nabídku na pronájem party stanu.

Pronájem party stanu neohrozí rozpočet

Party stany jsou k dispozici v různých velikostech i provedeních. Vybírat můžete různé barvy, styly či zakončení stanu. Objednat si můžete dokonce i podlahy, koberce či celkové vybavení stanu. Každý si tak může zvolit takový stan, který bude jednak nejlépe odpovídat jeho představám a zároveň bude dostatečně prostorný. Ceny jsou přijatelné a zásadně neovlivní váš rozpočet svatby. Jedná se o vcelku oblíbené, a především ideální řešení pro všechny snoubence, kteří chtějí mít svatbu venku i v zimním období. Půjčovna party stanu je vám k dispozici celoročně.

Svatební stan s výzdobou

Aby toho nebylo málo, tak v kvalitní půjčovně party stanů většinou najdete také nabídky na vytvoření jedinečné výzdoby vámi vybraného stanu. Různé typy dekorací a výzdoby lze volil dle vkusu a konkrétní styl vždy záleží na předchozí domluvě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno