rekonstrukce

Kdo by nechtěl vlastnit pořádný kus země s velkým domem? Takový výhodný balíček se ve srovnání s holým pozemkem rozhodně vyplatí. Pokud jste navíc staromilci a nechcete stavbu zbořit, nevyhnete se rekonstrukci. Díky tomu vznikají jedinečná obydlí, která umně propojují doby minulé s modernou. Člověk ale musí najít správného stavebního dodavatele.

Zbourat starý dům a nechat na jeho místě postavit nový, už podle stavebních předpisů není možné. Buď musíte mít tak velký pozemek, že novostavbu umístíte v jiné části, nebo holt upravíte stávající dům. Podle čeho se rozhodnete? Peníze jsou až na prvním místě. Bourání a stavba nového domu bude pravděpodobně dražší, na druhou stranu snazší řešení. V některých případech je původní stavba natolik zajímavá, že by její zboření bylo hřích. A tak přichází na řadu rekonstrukce. Nemusí to být zrovna rodinný dům ale klidně stodola, která se po vybourání stane prostornou garáží. Stejně tak lze využít takové prostory jako pergolu, nebo část domu.

V čem může být háček?

Kromě omezení ze strany stavebních předpisů se můžete potýkat s pár dalšími nepříjemnostmi. Každá další stavba samozřejmě potřebuje stavební povolení. Rozpočet na rekonstrukci se ještě několikrát navýší. Ale najít firmu, která bude mít v daném termínu čas, může být největší problém. Proto byste neměli otálet, a najít si dodavatele stavebních prací s předstihem. Ideálně by firma měla projekt navrhnout i zrealizovat.

rekonstrukce

Stavební firma je klíč

Můžete hodiny hledat stavební firmu ve webových adresářích, psát desítky emailů a absolvovat řadu opakujících se telefonických hovorů. Nebo vyplníte jeden poptávkový formulář, strávíte u toho pár minut a do emailu se vám ozvou přímí zájemci o zakázku. Tuto službu nabízí portál Poptávej.cz. Vaše poptávky s vámi telefonicky prověří operátor společnosti. Po schválení se k zakázce dostanou stavební firmy z okolí, které budou v plánovaném termínu k dispozici. Připraví vám cenovou nabídku na míru, takže jednoduše porovnáte tržní ceny. Až si vyberete firmu, proberete již další podrobnosti napřímo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno