kravata

kravata

Šatník moderního muže musí mít mnoho tváří. Měl by zahrnovat nejen oblíbené pánské sportovní oblečení, ale i společenské oděvy, obuv, opasky a kravaty. Jak rafinovaně zazářit na večírku či firemním plese? Jedině s trendy fialovou kravatou, která je právě v kurzu. V pozadí nestojí ani červené a tyrkysové provedení. Příval nové energie a nápaditosti ve světě kravat pomůže rozvinout česká značka Avangard. Snoubí dokonalost stylu a špičkových materiálů, a to za velmi překvapivou cenu. Dát přednost kvalitě od českého výrobce znamená podpořit svoji mužnost a postoj k vybranému vkusu.

Svatba je nejdůležitější den v životě

svatební kravataBlíží se váš velký den anebo jste byli poctěni rolí svědka? Při této příležitosti hraje vzhled prim. Základem je velkolepý sváteční oděv a k němu vhodně vybraná svatební kravata. Vše musí být sladěno s oblekem ženicha i svědka, róbou nevěsty a v neposlední řadě i s šaty družiček.

Vybírat lze s barevných odstínů, ale na prvním místě se drží bílá varianta. Kvalitní materiál stoprocentní polyester v tradiční délce 150 centimetrů a v šíři 7 centimetrů patří mezi nejžádanější rozměry. Cenová dostupnost v řádu stovek korun je rovněž příjemná.

.

Kravaty pro radost i reprezentaci

Vkus do práce, na večírek, svatbu či důležité obchodní jednání, pro muže milující vkus a eleganci v českém stylu, zajistí značka Avangard. Udělejte si každý den v týdnu šťavnatý v dostupných jednobarevných odstínech. Okouzlete svého šéfa, obchodní partnery, kolegyně v práci i svoji manželku v klasické hnědé a béžové, extravagantní žluté, černé, růžové či oranžové, tradiční modré a zelené anebo svěží fialové a tyrkysové barvě. S kravatami Avangard budete držet krok s moderní dobou a na žádné příležitosti nebudete vypadat nudně. Sexy vzhled, to je základ úspěchu každého muže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno