trestní oznámení Renáta Musálková

trestní oznámení Renáta MusálkováJen necelých pět dnů po takzvaném „únosu“ Ivety Bartošové podle 99% lidí po záchranné akci , které se měl dopustit její obdivovatel a záchrance Zdeněk Macura se v Uhříněvsí dějí věci. Josef Rychtář v takřka přímém přenosu slibuje Ivetě, že ji koupí vše co bude chtít (pro neznalé situace si pouze stačí vygooglit co asi tak Iveta potřebuje) navíc se dle odborníku stačil dopustit i trestního činu podle paragrafu 178 tr. zákoníku o porušování domovní svobody, když za účelem hledání Ivety Bartošové vstoupil do bydliště onoho záchrance Zdeňka Macury, k čemu zjevně neměl svolení majitele nemovitosti a pořídil tam obrazové a možná i zvukové záběry.

Tento paragraf jasně zveřejňuje skutkový stav podle písmena 1:)Kdo neoprávněně vnikne do obydlí jiného nebo tam neoprávněně setrvá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta. V tomto případě, zjevně figuruje nebo případně bude figurovat i správcová objektu, která mohla dotyčného do nemovitosti pustit.

Co je ale více zarážející je fakt, že v Uhříněvsi se v nemovitosti Ivety Bartošové bez jejího vědomí procházejí cizí osoby, které tam nemají ani trvalé bydliště ani žádné jiné majetkoprávní vztahy. Lze tedy jen stěží odhadnout jestli se pořádá grill párty, nebo jiné zajímavé sezení. Všechno potvrdila na oficiálních stránkách fan klubu Ivety Bartošové Renáta Musálková administrátorka těchto stránek, která nejenže potvrdila nedávný říkejme tomu „úraz“ Ivety Bartošové a zašitou hlavu, která se do současné doby tvrdě zapírala ( kdo zná jejího miláčka ví o co se může jednat), ale taky nezapomněla mimo jiné uvést i tohle.

Jsem u p.Rychtáře v Uhřiněvsi a jsem při všem co se děje.Iveta volalb,hovor máme nahraný a proběhl ve zprávách Tv Barrandov a za chvíli bude reportáž s autentickým hovorem na Tv Prima v krimi zprávách.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

přiznání Renáty Musálkové

Paní, nebo slečna administrátorka evidentně zapomněla, že není u Josefa Rychtáře, který k uvedené nemovitosti nemá žádný právní vztah, ale u Ivety Bartošové, které je v současné době mimo bydliště a tak se taky mohla dopustit trestního činu porušování domovní svobody. Hyjenismus lidí co se potřebují za každou cenu ukázat světu opravdu  nezná mezí. Přitom právě správkyně tohoto Ofi fan klubu neudělala jedinou věc aby Ivetě pomohla a celých několik let zřejmě tušila jak to všechno je a společně s Josefem Rychtářem se podílela na jejím v uvozovkách současném stavu. Byla ji totiž nejblíže ze všech fanoušku, proto se lze  domnívat, že vše účelově kryla pod taktovkou PR manažera a nepomohla ji, čím se  mohla dopustit spáchaní trestního činu podle paragrafu 368 tr. zákoníku Neoznámení trestního činu.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Právě v této chvíli dle našich dobrých zdrojů probíhá příprava trestního oznámení na Josefa Rychtáře za ublížení na zdraví vlivem návykové látky, neposkytnutí pomoci a trestní čin Porušování domovní svobody a na správkyni Ofi fan klubu za trestní čin Porušení domovní svobody a neoznámení trestního činu.

Jak celé toto dění dopadne a jestli z toho Josef Rychtář vyjde opravdu jako frajer dnes jasné není. Jisté je však jedno. Těch trestních oznámení bude několik dalších, nakolik naše informace o podobných TO sahají i do jiné části ČR.

Zdroj: Facebook.com, Foto: se svolením správce Fan klubu IB


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

3 KOMENTÁŘE

  1. ZAVRIT .R Y CH T A R E–proc se snim parate ,vzdyt ma na svem konte spousty prestupku, kdyby se to tykalo obycejneho cloveka je davno za mrizemi, ale takova zruda ,si beha dale po svete , soudy maji v tomto pripade DOVOLENOU….IVETA BY SE S TOHO DOSTALA –nadherne zpiva momentalne je to clovek ,kteremu je treba POMOCI–LIDI OKOLO IVETY PROC JEN PRIHLIZITE, DELEJTE NECO ………….RYCHTAR JE P….

  2. Pan Macura je jediný, kdo Ivetě pomohl. Oddechla jsem si, když jsem viděla, jak ji odvádí od toho zlosyna Rychtáře. Opravdu nechápu, jak ho může policie brát vážně, když je za totéž chování odsouzen,!!!!!Pan M.má naprostou pravdu, že také média se ukázala v tom nejhorším světle :Ivetu stále sledují, ale ani je nenapadlo, aby zjistili, proč asi odvolala několikrát , že ji R. bije, proč má neustále nějaká zranění atd. Měli by R. konečně zavřít, pak by se mohla Iveta v klidu vrátit domů.

  3. hele, ty rádoby cokoli za co se považuješ, tak za prvé, co to je za zvrácenost prezentovat něčí vytahané stehy? A za druhé, kdo si schovává vytažené stehy? Jenom ten, kdo ví, že je bude potřebovat uplatnit jako důkaz! Takže je to jasný, hrajete divadlo a kvůli vlastnímu zviditelnění jste do Bartošový nacpali tuny prášků a nalili hektolitry chlastu. Ona to má už spočítaný, ale ty, rychtář a vaši kamarádíčci několikanásobně…Nikdy nevíš, kdo tě sleduje, ale pozor si dávat nemusíš, už jsi toho napáchala dost!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno