společenské vesty

 

Dnes už naštěstí dávno neplatí, že parádní oblečení náleží pouze něžnému pohlaví. I muži se chtějí líbit, vypadat sexy a cítit se prostě skvěle. Pánský šatník by neměl obsahovat jen klasické džíny, trička s dlouhým či krátkým rukávem, svetry a mikiny. Jen si představte, že se před vámi objeví pozvánka na významnou akci, co si obléknete? V tomto případě skvěle poslouží dokonale padnoucí obleky složené ze saka, kalhot a společenské vesty.

Odkud se vzal tento elegantní díl oblečení?

Vesta je část oděvu sloužící k zakrytí horní poloviny těla. Většinou je bez rukávů, ale lze ji zakoupit i s rukávy, v tomto ohledu vedou pletené druhy. Nejčastěji se nosí ke košili a kravatě pod sakem, ale lze ji využít i k běžnému užití. Vesta k džínům, to je novodobý hit módy. Co se týče jejího původu, není přesně známo, kdy spatřila světlo světa poprvé. Známe ji z dob vlády Karla II. a svou oblibu si získala v 17. století. Na konci 19. století se stala jistou součástí formálního obleku. Postupně se její popularita ztrácela, ale dnes je vyhledávaným druhem oděvu.

Jak se nosí?

Vkusná část oblečení se zapíná vepředu na knoflíky či patentky. Jak už to tak bývá, vesta je k dostání ve standardním či kvalitnějším duchu. Jednořadé modely jsou častější a bývají opatřeny klopami. Před mnoha lety se nosily ve vestách kapesní hodinky. Dnešní muži si vesty znovu oblíbili a nosí je takřka ke každé příležitosti, do práce i na ples, sportovní i společenské. Při neformálních událostech jsou doporučovány nosit v kombinaci s úzkou kravatou.

Opatřete si kvalitu

Vesta pod sako, to je nedílná součást pánského šatníku, ale pokud máte pro tyto modely slabost i při běžném nošení, mrkněte na web taxido.cz! Právě zde si pořídíte špičkově propracované kousky za velmi přívětivé ceny. Pokud tedy hledáte dárek pro svého manžela, přítele, tatínka, syna anebo dědečka, zvolte super produkty na taxido.cz!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno