sphero

Sphero je „magická“ koule, kterou ovládáte pomocí svého telefonu. Kromě pouhého kutálení po zemi má koule Sphero i mnohem více využití. Sphero můžete využít jako balónek pro Vašeho domácího mazlíčka nebo ji můžete využívat i jako lodičku (koule umí ve vodě plavat, je voděodolná).

Sphero je inteligentní koule, dálkově ovládaná hračka, technikou nabitý míček. Pohybuje se libovolným směrem, díky integrovaným diodám mění barvu tak, jak mu váš smartphone poručí. Tam ale celý ekosystém teprve začíná. Se Sphero se dají hrát hry a je jen na fantazii vývojáře, co vymyslí. Sphero může jen tak popojíždět, prohánět se virtuálním potrubím, poslouží jako neobvyklý ovladač, můžete jím kreslit nebo zabíjet z koberce vyskakující zombíky. Dnes už je pro tuhle kouli více než 30 her (pro Android, Apple iOS či Windows Phone) a díky vylepšovanému API vznikají další.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Jednoduché, ale náročné. Ponořte se do nového světa her s robotickým míčkem kontrolovaným dálkově přes váš smartphone nebo tablet. Sphero aplikace vytváří poutavou smíšenou hrací realitu – virtuální realitu prolínající se se skutečným světem. Sphero vás vtáhne do nového typu hrací takzvané rozšířené reality, ve které jsou skutečné a virtuální prvky hladce propojené. S mnoha bezplatnými aplikacemi, které jsou nyní k dispozici ke stažení (a neustále se vyvíjí další), Sphero poskytuje mnoho vzrušujícího herního vyžití. Je snadné naučit se Sphero ovládat, ale je náročné ho doopravdy zvládnout.

Robotická novinka z amerického veletrhu CES získala oficiální podporu českých stránek http://www.sphero.cz a nyní se prodává i v České a Slovenské republice.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno