soutěž ve footbale

 

Fotbaloví fanoušci jsou jako na trní. Důvod? Blížící se Mistrovství Evropy ve fotbale 2016, které se bude odehrávat ve sladké Francii. O hostování se ucházelo také Turecko, Itálie a Norsko se Švédskem, které nabídku nakonec stáhly. Poprvé v historii se divácky populárního šampionátu zúčastní 24 týmů, mezi nimiž nebudou chybět ani naši borci. Tým České republiky vyhrál evropské mistrovství pouze jednou, a to v roce 1976 v Jugoslávii. Ve finále porazil reprezentaci SRN v penaltovém rozstřelu. Nemůžete se dočkat, až budete fandit? A co kdybyste se mistrovství zúčastnili osobně?

 

Představte si tu atmosféru. Fandit přímo ve středu dění je snem každého fotbalového fanouška. Patříte-li do této skupiny i vy, pak je Soutěž s bonusem jako stvořená právě pro vás! Můžete získat 2 vstupenky a zúčastnit se fotbalového klání mezi Českou republikou a Chorvatskem. Zní to báječně?

Zúčastnit se může každý, kdo zadá svůj e-mail. Šanci na výhru lze zdvojnásobit tak, že nasdílíte Soutěž s bonusem na Facebooku. Tím se dostanete do slosování hned dvakrát.

 

Utkání mezi reprezentací České republiky a Chorvatskem se bude konat 17.6. 2016 na stadionu Stade Geoffroy-Guichard, který je domovským stadionem francouzského týmu AS Saint Etienne. Kapacita víceúčelového sportoviště činí 42 000 diváků.

Soutěž s bonusem jsme nezmínili náhodou. Vybrali jsme si ji proto, že výherce nezíská pouze 2 vstupenky na fotbalový zápas. K tomu také bonus od renomované sázkové kanceláře Unibet. Výherce si bude moct 3x zatočit na automatu měsíce a 1x vsadit na libovolnou sportovní akci v hodnotě 1€. Obojí samozřejmě zdarma, bez nutnosti vkladu. Kdo ví, třeba se na vás usměje štěstí a nakonec u Unibetu vyhrajete pořádný ranec.

Co dodat závěrem? Kdo se nezaregistruje, pohřbí svou šanci na výhru. Nenechte si MS 2016 utéct mezi prsty a užijte si jedinečnou atmosféru přímo ve Francii!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno