Rychtář a odročený soud

Rychtář a odročený soudCelá veřejnost dnes s napětím sledovala výsledek v pořadí dalšího soudního stání s Josefem Rychtářem, manželem ex hvězdy populárního nebe Ivety Bartošové. Přesně v 9:30 hod se měl na Obvodním soudě pro Prahu 10 zodpovídat hned z několika souběžných činů. Mimo jiné se mělo projednávat nebezpečné vyhrožování JUDr. Sedloňové rozvodové právničce jeho exmanželky Dariny Nové, její kamarádce Dáši a  další neméně závažné činy.

Očekávaný výsledek byl jedna ku stem v jeho neprospěch. Bohužel jak je už u stání s Josefem Rychtářem téměř pravidlem i toto jednání bylo odročeno. Proč soud jednání odročil?

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Podle posledních informací z dobře ověřeného zdroje,  soud jednání s Josefem Rychtářem odročil pro důvody které není možné opomínat. Vzhledem k nepravomocnému  odsouzení za napadení své bývalé manželky vůči kterému se odvolal, musí nejdříve proběhnout soudní řízení tohoto případu u odvolacího soudu. Poté je možné aby následoval další soud. Podmínečné tresty jednotlivých soudů totiž není možné sčítat a je možné tedy uložit osvobozovací rozsudek případně trest vyšší.

Tak snad dostane co si zaslouží a soud bude umět počítat.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: Foto: facebook.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno