spodní prádlo

spodní prádlo

S ubíhajícím lednem se nám pomalu blíží Valentýn, svátek všech zamilovaných. Pokud už začínáte přemýšlet, čím byste obdarovali svoji partnerku, pak pro vás máme skvělý tip. Pořiďte partnerce kalhotky a udělejte radost nejen své partnerce, ale také sami sobě. Jaké kalhotky můžete partnerce darovat? Nechte se inspirovat naším článkem.
Jak již bylo řečeno, Valentýn je za dveřmi a vám se tak krátí doba na shánění dárku pro svoji partnerku. Navíc nabídka na trhu je nepřeberná a je těžké vybrat vhodný dárek k Valentýnu. S ohledem na to, že jde o svátek párů, pak je skvělou volbou dárek, který potěší oba. Proto byste měli zapojit fantazii, anebo se inspirovat naším tipem.
Na Valentýna je nejlepším programem erotika a oslava lásky, a proto vyzkoušejte pořídit nějaký ten erotický dárek, například kalhotky od Bexis. Vybírat můžete ze všech různých střihů, typů, barev a vzorů. Záleží jen na vkusu vaší partnerky a na tom, co se vám na ní líbí.

Tanga kalhotky pro žhavou noc

Své partnerce můžete například pořídit tanga kalhotky, která odhalí její krásný zadeček. Romantickou volbou pro anděly s dračicí v těle jsou vynikající volbou krajková tanga. Erotická tanga jsou jasnou volbou pro jednu z nejžhavějších nocí ve vašem životě.

Krajkové kalhoty pro něžné milování

Pokud je vaše partnerka spíše něžným a romantickým stvořením, které miluje krajky a pohodlí, pak jí pořiďte krajkové kalhotky, které jsou skvělou alternativou namísto tanga kalhotek.

Kalhotky s obrázkem pro páry se smyslem pro humor

Partnerce můžete pořídit i kalhotky s obrázkem, za které vám bude dozajista vděčná. Jde o klasické kalhotky, které jsou pohodlné a vhodné pro běžné nošení.
Snad jen jeden typ kalhotek je zapovězený, a tím jsou stahovací kalhotky. Pravděpodobně byste jimi partnerku příliš nepotěšili, ba naopak urazili.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 KOMENTÁŘE

  1. Jo, tohle je opravdu dobrý tip, sice jsem z toho měl prvně obavy, jak bude přítelkyně reagovat, ale moc se jí to líbilo:) No ale asi taky záleží na tom jaká ta přítelkyně je, třeba kámoš s tím neuspěl:D Jinak jsem to kupovat ještě přes tento cashback portál tak jsem ještě cosi ušetřil:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno