silniční váhy

 

Rozhodli jste se podnikat v přepravě nebo logistice a moc dobře víte, že se neobejdete bez silniční váhy? Pak jistě víte i to, že není radno podceňovat výběr dodavatele. Přeci jen nejde o levný artikl, ale naopak o poměrně drahou záležitost. Vyplatí se vám spolupracovat s někým, kdo se v sortimentu vah vyzná. Co třeba s kvalifikovanými odborníky ze svitavské firmy VÁHY – JAS, která patří k tuzemské špičce?

Výběr kvalitní váhy je jedním z předpokladů vašeho budoucího úspěšného byznysu. V současné době lze v oboru dopravy a logistiky vydělat velké peníze. Dopravci nestíhají a vzniká prostor pro nové firmy. Ale má-li vše šlapat jako na drátkách, musí váha stoprocentně fungovat. Proto byste si ji měli pořídit od profesionálů a nikoliv od někoho, kdo se zabývá pouze prodejem zařízení, o kterém neví zhola nic.

Silniční váhy s kompletním servisem

Firma VÁHY – JAS se v oboru pohybuje přes 25 let, a protože jde o výrobce, zabývá se také záručním a pozáručním servisem. Vzhledem k tomu, že silniční váha vyžaduje pravidelný servis, seřizování a někdy i případné opravy, rozhodně není od věci komunikovat se společností, která zajišťuje kompletní služby. Ušetříte si spoustu starostí, času a ve finále i peněz, protože minimalizuje riziko prostojů.

 

Další výhoda spočívá v odborném poradenství. Nemáte-li s výběrem silniční váhy žádné předchozí zkušenosti, budou se vám znalosti české výrobní firmy hodit. Váhy se liší váživostí, typem konstrukce a dalšími vlastnostmi. Sortiment navíc zahrnuje také elektronické a mechanické průmyslové váhy pro různé druhy provozů.

Silniční váhy od svitavské společnosti jsou z vysoce stabilní odolné oceli. Některé z kombinace oceli a betonu. K volitelným vlastnostem patří nájezdové a zapuštění provedení. Další informace o jednotlivých typech vah najdete na www.vahyjas.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno