Domenico Martucci nikdo ho nechce

Domenico Martucci má problém.

seladom domenico martucci je divný

Slavný to šlechtic a hrabě de la olive oil, se opět nezdá.  Po odchodu z České republiky, kde mu evidentně po rozchodu s Ivetou Bartošovou pšenka nekvetla, se uchýlil do ústraní do svých několika polo zbořených hotelů a haciend.

Jeho smradíky tady však zůstali napořád, alespoň v blahosklonnosti pár děvčič z profilu tohoto seladona. A to jim ani nevadí, že dle jeho bývalé chvilkovky Adéle Tas, příliš nevoněl. Zjistili jsme , že to má svůj důvod. Na facebooku dokazuje snad vše, ale pouze tři krát za jeden měsíc tam měl fotky z vany… Trošku málo, když opomeneme teplo a slunečné počasí v té době, kdy vyšla najevo táto skutečnost 🙂

Po posledním extempore, kdy nechal na mistrovském nástroji  viset své zřejmě použité slipy, to zavánělo, že na hudbu zanevře a nikdy už nebudeme z jeho strany slyšet žádné tutti frutti písničky. Opak se stal pravdou a pořád se snaží něco pobrat. Jeho profil je ověšený písničkami, a nevadí mu ani to, že se opakují s přesností na 21 dnů 🙂

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Posledním případem, byla namyšlenost tohoto neelegantního elegána, když na svůj facebook profil pověsil své telefonní číslo, kdy očekával okamžitý nával sms zpráv a telefonátu. Bohužel opak se stal pravdou a až na jednu výjimečnou zprávu z Anglie a dvě prozvonění italských čísel, se české cholky na samozvaného hřebce tak nějak nelapili. Celou situaci si lze vysvětlit drahými službami mobilního operátora v ČR. Druhou možností je, že až tak vyhledávaný není a po většině na něj Česko kašle.

Namyšlenost této rádoby celebrity, která se na videa a do povědomí lidí dostala z větší části zavěšená na krku Ivety Bartošové, však nekončí. Jeho výčet kolik holek kde a jak, je spíše pro pobavení, protože ani jedna s ním nezůstala 🙂 někde tedy bude chyba. Počítejme spolu:

„7 LET V CESKE REPUBLICE JSEM POZVAL ASI KOLEM 1000 HOLKY DO RESTAURACE, ANEBO NA VYLET, ANEBO NA DOVOLENOU DO ITALIE. ALE JEN 1% PRIJELI… PROC? PROTOZE JEN 10 HOLKY MELI DOST CHARAKTER A SEBEVEDOMY.“

za 7 let, což je cca 2555 dnů, pozval asi 1000 holek. To je jedna holka na dva a půl dne:-D Když si do toho dáme dobu kdy byl s Ivetou a poté s Adélou, vyjde nám jedna holka na 27 hodin. No hřebec možná, charakter sotva. Zřejmě bude pravda někde zcela jinde a s Adélou budeme tak nějak tiše souhlasit.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Ale pozor. Není všem dnům konec. Italský namyšlenec opět chce vzít Česko útokem. Itálie mu asi nevoní, a zřejmě vztahy nejsou na tak vynikající úrovni, aby zůstal tam, kde se jeho prdelka poprvé ocitla na podlaze. Dovolil si napsat, že existuje možnost vrátit se do Čech. Evidentně Italské cholky nejsou slepice v pravém slova smyslu a bohužel naivita českých děv mu jen nahrává. Proto se jednoznačně lze domnívat, že sexuální turistiku bude zřejmě provozovat spíše tady, než ve své rodné vísce.

Ale jedna věta zní komicky: „Mel jsem hodne dukazu ze u vas hodne lidi me meli radi a me podporovali. Takze chtel bych vas nazor o muj navrat… CO VY NA TO???“ jo těch důkazů bylo hodně sami jsme se přesvědčili, hlavně jak mu všichni hned volali a psali zprávy, když vytasil své číslo na zeď.

Poslední status ze čtvrtka zní spíše jako vyhrůžka: „Takze brzi budu chystat navrat do CR a koncert pro vas! Dobrou noc…“ Pane Bože jenom koncert ne..Díky za shovívavost.

 

Pozn.autora: citace jsou neupravené v původní verzi.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

15 KOMENTÁŘE

 1. to s tou hygienou je na místě. spousta italských hřebců nelibě voní 🙁 a on jistě nebude jinačí 🙁 tento kraj je vůbec prošpikován nelibím zápachem 🙁

 2. Vážený Admin, asi si myslíš, že jsi strašně chytrý. Bohužel se pleteš: já a Nikdo nejsme z jedné IP adresy… 🙁 Já si za svými názory stojím a nepotřebuji vymýšlet krycí taktiky! Ale vidím, že kopeš,… takže „to“ padlo na úrodnou půdu… 😀

 3. Jůůů…. dobrý. Kdy článek vyšel,že tam tedy není přesné datum koncertu? 🙂 A kde tady vlastně zjistím,kdy články byly napsány? :-O

 4. Opět se ukázal český cynizmus a schopnost vydělat si co nejjednodušší cestou penízky za napsaný, ale určitě hodně čtený článek, i když hnusnou cestou plnou lží a polopravd! Nejjednodušší proto, že posuzovat a soudit a především odsoudit je to nejjednodušší…… daleko rychlejší než poznat, pochopit a UZNAT! Kdybych Domenica neznala, tak tento hnusný článek ani nečtu, ale je mi líto, když někdo tak povrchní soudí někoho, jako je on… citlivého, laskavého a lidského,……… a že je namyšlený??? LEŽ !!! Na rozdíl od některých „skutečných“ celebrit je velice pokorný…. a ANO, mnoooooho lidí ho tady v česku miluje…ne proto, že s ním chce spát,ale zato jaký v jádru je!!!!!
  Zato autora článku je proč nenávidět a litovat :-(((! A to ne kvůli Domenicovi.

 5. tenhle článek velice dobře vystihuje tu naši povahu českou … drbat a drbat a drbat až nit nezůstane suchá … není lepší si zamést před vlastním prahem ? … příště raději nic nepište … uráží to mou vrozenou inteligenci , že někdo může psát tak primitivní kecy … zřejmě jste velký/á ubožák , protože solidní novinář by takový článek nenapsal … nebo máte osobní problém ??

  • Máte pravdu. Tohle napsal opravdový ubožák co má asi tisíc komplexů a jeho život je jedna velká katastrofa. Je ho třeba politovat. Takovou snůšku nesmyslů a hnoje vyprodukuje opravdu jen pár redaktůrků tady v české republice – trosky, které na sebe upozorňují tímto dost ubohým způsobem.

 6. co je tohle zase za vypatlanýho idiota , který si může dovolit napsat takovou sprostotu o Domenicovi.Nic není pravda….Jen samé lži a urážky…pro jistotu autor článku není ani podepsán(že by strach)?

  • a co třeba pane/paní se naučit pravopis než někam píšu!Je to ostuda psát takové nechutné věci a ještě s hrubkami…Měl by jste se stydět a to dost! a vy Martino víte houby kdy je koncert!!!!!

  • Dobrý den Soňo autor článku je podepsaný tak jak je zvykem u všech internetových magazínu pod zkratkou, v tomto případě Ren. Hezký den

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno