free sat

 

V současnosti velká část z nás řeší televizní vysílání právě přes satelit. Důvod je jednoduchý – vyhneme se velké většině poplatků za televizi a máme jistotu, že svůj oblíbený pořad uvidíme bez výpadků a poruch. Prvopočáteční investice do potřebného zařízení je sice vysoká, ale investujeme to do vlastního majetku. Co ale dělat, když chceme poskytovatele změnit? Vše vyhodit a nakupovat od začátku? Rozhodně ne. Pro ty z vás, kteří nejsou v současnosti se svým dodavatelem spokojeni, přináší FreeSAT jednoduché řešení. Přejděte i se svým vybavením k novému poskytovateli.

 

V případě, že jste již majitelem set-top boxu a paraboly například u spol. Skylink má pro vás FreeSAT toto řešení:

FreeSAT Medium HD karta. Tato satelitní karta vám přináší 95 programů s velmi pestrým výběrem. Získáte zde kanály pro děti, programy s nejnovějšími novinkami ze světa filmů, ale přijdou si zde na své i sportovní nadšenci a díky této volbě, vám již žádné sportovní utkání neunikne. Kompletní přehled programů je pro vás k dispozici zde.

 

Cena za takto široký výběr je velmi příznivá a především konečná. Ano, čtete správně – nečekají na vás žádné skryté servisní poplatky a vaše karta je po celou dobu opravdu vaše. Odpadá nutnost případné výměny. Už nikdy svoji satelitní kartu nemusíte znovu a znovu přelaďovat. Vaše programy zůstanou po celou dobu užívání pod stejným číslem na vašem ovladači.

V rámci promoakce dostanete druhou kartu se stejnou programovou nabídkou, jakou budete mít na první kartě. Nejste tedy omezen počtem karet a televizí – je jen na vás jestli se chcete dívat s partnerem na stejný kanál, nebo zda si fotbal pustíte na druhé TV. V rámci FreeSATu tedy získáte 2 satelitní karty na 2 TV a to za cenu 249Kč měsíčně. Tato cena je pro vás však až od 7.měsíce, první půl rok je to pouhých 229Kč za měsíc.

Samotné objednání karty je možné zde s individuálním nastavením podle vašich potřeb!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno