Sraz-skútrů-v-Rožnově-pod-Radhoštěm

Sraz-skútrů-v-Rožnově-pod-RadhoštěmV sobotu 14.června v pravé poledne bude náměstí v Rožnově pod Radhoštěm nacpané k prasknutí. Potkají se zde fanoušci jízdy na skútru a nebude jich málo! Loni 200 Třetí ročník mezinárodního srazu skútrů láká na krásy Valašska a letos poprvé i na dvoudenní program. Loňského srazu se zúčastnilo přes 200 skútrů.

Sobotní vyjížďka se uskuteční po registraci všech účastníků na náměstí, kde každý dostane balíček s upomínkovými předměty a originální samolepkou s motivem Libušína. Po krátkém úvodním programu úspěšné rožnovské taneční skupiny Heart2Beat se jezdci seřadí a vydají se na stokilometrovou okružní jízdu Valašskem s krátkou zastávkou u vodní nádrže Balaton v Karolince. Večerní program s kapelou Koridor čeká účastníky v areálu výletiště v Kněhyních na Prostřední Bečvě.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Neděle pro Libušín

Během celé víkendové akce budou všichni moci přispět na obnovu vyhořelého Libušína zakoupením originální nálepky s motivem budovy. Výtěžek z prodeje samolepky, kterou namalovala výhradně pro sraz skútrů Veronika Ottopalová, povezou organizátoři a jejich doprovod do Dřevěného městečka, kde ho předají vedení Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.
V neděli se v 11 hodin u pohostinství U Skokana na Prostřední Bečvě koná sraz, odkud se jezdci vydají nejdříve směrem na Pustevny, kde bude krátká přestávka. Poté je naplánována vyjížďka vedoucí až do Valašského muzea v přírodě, kde bude po předání sbírky následovat volný program a účastníci si mohou prohlédnout Expozici historie města, Dřevěné městečko, Valašskou dědinu či Mlýnskou Dolinu nebo si jen dát oběd a nasávat atmosféru.
Ani městu, ani místním podnikatelům není osud Libušína lhostejný a proto se rozhodli tuto akci podpořit. Partnery akce jsou: Město Rožnov pod Radhoštěm, Valašské muzeum v přírodě, Robe, Dioflex, Reality Kocourek, HV Free, Mai Cafe, Reklamarožnov.cz, Dolda Trans, Storica Enotria, Hotel Soláň a další.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: TS, Foto: Jiří Škrobák


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno