restaurace aureole

Jak vysoko musíte pro gastronomický zážitek?

restaurace aureola gastronomie na úrovni

Výška 109 metrů, 27 patro a nejvyšší budova v České republice City Tower na pražském Pankráci. V překrásném prostředí, přímo v oblacích otevřela svou restauraci Fusion Restaurant &  Lounge Aureole.

Tajemné 27 patro  nabízí velkolepý výhled na panorama Prahy.

Původní  řešení interiéru pochází od architekta Radana  Hubičky, současné řešení interiéru je z dílny  architektů Vlastimila Packa a Jitky Dvorské.

aureoleFusion menu sestavil šéfkuchař Jiří Král, který předtím působil ve Francouzské restauraci Obecního domu  a své zkušenosti sbíral v  Indonésii, Itálii, v Paříži nebo Norsku.

Jiří král  je zástupcem Asociace kuchařů a cukrářů ČR, získal také členství v prestižním cechu Chaine des Rotisseurs. Staví na kombinaci různých gastronomických přístupů s využitím jak evropských, tak asijských zásad a postupů přípravy.  Originální  skladba menu,  nepostrádá kreativitu, rafinovanost a atraktivitu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Každé menu má několik chodů, které si host může sám sestavit. Tři až pět chodů k obědu, nebo pět až osm k večeři. Ve spojení s výhledem na Prahu gastronomický zážitek.

Aureole nabízí svým  hostům prostor o kapacitě 180 míst.  Chodba, sky bar, sousední lounge, vinotéka i hlavní prostor restaurace  je celý navržený v černé barvě. Důvodů je několik, ale tím hlavním je, aby vynikly výhledy na město a aby večer odrazy restaurace v okenních sklech nepřebily pohled ven. Stěny i strop je  pokrýt kůží s barevnými švy, a to z důvodů nejen dekoračních, ale také akustických.

[hana-code-insert name=’etarget‘ /]

Restauraci Aureole naleznete na adrese:

AUREOLE

Fusion Restaurant & Lounge
City Tower, 27. p.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4

Otevírací doba:

Po – So 11.00 – 02.00
Ne – 11.00 – 24.00

Kuchyň otevřena do 22:00

Telefon/email

tel: + 420 222 755 380
email: info@aureole.cz

logo aureole

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno