kekely a kalousek

Tak táto peprná věta se objevila na sociální síti pod příspěvkem umělce a herce Jana Kříže který komentoval volební debatu na nekomerční televizi přímo před volbami do poslanecké sněmovny ČR. René Kekely zveřejněný autor příspěvku,  respektive jak nám potvrdil zrovna v té chvíli a momentu jeho nabouraný profil a hacker sdílel uvedený příspěvek aby si jej přečetlo několik stovek ne-li tisíců lidí . PR manažér právě probíhajícího turné Lucie Bílé Černobílé turné nebo filmu Babovřesky se rozhodně netajil svou záští vůči exministrovi financí Miroslavu Kalouskovi. Jeho vyjádření v něm rozhodně začalo nabývat pochybnosti po našem emailovém kontaktu, kdy se nám snažil tuto situaci vysvětlit vcelku kuriózně.

Citujeme doslovní překlad sdíleného příspěvku na facebooku:

Kalousek je svině prolhaná zákeřná zlodějská a podrazácká atenhle stát přivedl na buben, ale to pochopíte… za pár let… navíc težkej alkoholik kterej mnohdy ani neví, kolikátého je a kde je… a bude v každé vládě, když bude mít z toho prospěch. sorry…

apropos.. Kalousek ovládá tuhle zemí víc, neý si kdokoli umí představit

René Kekely uráží Miroslava kalouska

Nás zajímala pouze jedna věc a to proč pán René Kekely takhle veřejně uráží člověka, který samozřejmě může soudem požadovat nemalou finanční satisfakci, za ne zrovna kvalitní PR manažování i když zdarma. Emailem jsem oslovil jak pána René Kekelyho, tak samozřejmě Miroslava Kalouska.  Miroslav Kalousek se nám do uzávěrky článku neozval, proto jeho případné stanovisko doplníme dodatečně. Email a záhadné proniknutí cizí duše na facebook profil René Kekelyho si můžete přečíst.

Redakce:  Máme informace o vašem příspěvku na facebooku, kde jste údajně označil Miroslava Kalouska za prolhanou a zlodějskou svini a jako těžkého alkoholika. Můžete se nám prosím k tomu vyjádřit?

René Kekely: Nechci s tím být nijak spojován. Nejsem sice příznivcem p. Kalouska , ale takto jsem s já osobně rozhodně veřejně nevyjádřil!!!RK . To rozhodně nebyl můj příspěvek. Někdo se mi naboural do fb profilu. I jsem to nehlasoval, ale reakce z fb žádná. Pouze u i blokovat neustále ale pokud má uživatel problém, kašlou na nej. Měl jsem dokonce den nedostupný profil patrně nejaký hacker…čemuž se ani nelze bránit. Nyvic nejsem sám , komu se toto stalo. Děkuji za pochopení.

Pán Kekely nám potvrdil, že celý den neměl v té době dostupný profil ke kterému se patrně naboural nějaký hacker. Tento hacker nejenže napsal nepravdivé a lživé věci na osobu Miroslava Kalouska :-), ale nezapomněl zároveň i sdílet na zdi René Kekelyho pozvánku na Černobílé turné Lucie Bílé ve Zlíně ( mimo jiné tomuto koncertu dělá PR právě jmenovaný RK) a zároveň po skončení koncertu sdílel status ve znění: Koncert ve Zlíně supeeeeeer… neměl chybu z mnoha důvodů :-))))) Lucka byla opět špičková a publikum rovněž:-)) Dobrou všem. Vskutku pohotový hacker, který veřejně sdílí i zájmy hackované osoby.

Hacker sdílel aktualizaci stavu Pavla Vítka
Hacker nezapoměl sdílet aktualizaci stavu Pavla Vítka
Kekely a urážka
Hacker sdílel dokonce i koncertní turné Lucie Bílé ve Zlíně
Hacker sdílel pocity z koncertu Lucie Bílé ve Zlíně
Hacker sdílel pocity z koncertu Lucie Bílé ve Zlíně
Hacker a René Kekely
Hacker napsal několik dalších příspěvku do diskuze

 

 

 

 

 

 

 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Redakce: Chcete tedy tvrdit, že se vám přímo v den 25.10 někdo naboural do profilu a ten někdo za vás napsal tyto hanlivé věci a zároveň jste vy jako majitel profilu v ten den sdílel na své zdi například fotku Koncert Lucie Bílé, stav… koncert ve Zlíně… a další a nesmazal jste to co někdo za vás napsal a o čem jste samozřejmě věděl nakolik vám chodili upozornění na zeď a lajkování příspěvku a další? Příspěvek z vašeho profilu jde smazat, není to nic složité a tento byl jednoznačně vložený z vašeho profilu nikoliv z kopie.

René Kekely: Vazeny pane ano ja jsem az zpetne zjistil ze se mi dostal nekdo do profilu a nebylo to poprve….bohuzel hanlivych veci bylo voc a co jsem.odchytal jsem samozrejme smazal….par lidi me upozornilo na to ze tam naskocily nejake veci na muj profil atd…..takze tak. Budte rad ze se vam toto nikdy nedstalo….jste asi stastny clovek……..bohuzel nejsem prvni ani posledni.

Redakce: samozřejmě vyjádření v článku použijeme, je pouze na čtenářích jestli této pohádce ve vašem podaní někdo uvěří. Ale jako vtipná je dost, myslím, že se lidi zasmějí 😀

René Kekely:  osobně jsem jako novinář zažil p. Kalouska několikrát poměrně výrazně pod vlivem alkoholu, když jsem mu před pár lety / při minulých volbách/ volal , kdy půjde volit a on mi volal zpět a v půl jedenácté večer byl „totálně na plech“. Druhý den dopoledne u voleb v Bechyni z něj ještě poměrně silně „táhl alkohol“, do toho přivezl do volební místnosti svou maminku, čili řídil pod vlivem alkoholu, nemluvím o tom, že jezdí zásadně „mimo dopravní předpisy“, a navíc se svou maminkou /v letech/ klidně vjel do jednosměrky a vůbec mu to nevadilo… A následně se „zbytky“ alkoholu se vydal autem jako řidič do Prahy na štáb své strany!!! Na toto mám svědka! , kdyby náhodou… chtěl tohle někdo zpochybnit.

Přátelé soudit nemůžeme, ale pravda je jasná, celé shrnutí je jednoduché a více než zřejmé:

1. Hacker profilu nejenže dokázal být Čechem každým coulem (proč by taky hackoval profil někdo z ciziny) protože uměl perfektně česky a to je opravdu divné, nakolik napsal několik příspěvku v tomto vlákně a to je první nesmysl.

2. Hacker profilu dokázal sdílet i zájmy jmenované osoby zejména koncert Lucky Bílé, případně sdílel na své zdi příspěvek od zpěváka Pavla Vítka což je samozřejmě druhý totální nesmysl.

3. Hacker profilu si dokonce dal tu práci aby konkrétně okopíroval jakým způsobem jmenovaný píše a zveřejňuje příspěvky. Všimněte si zejména jak v emailu tak na jeho zdi věty položené do prázdna a nedokončené tzv třítečkovou mezeru a oddělovač.

Co závěrem? Na zdi je každý frajer jak ale dojde na lámání chleba, stanou se z frajerů pouze…. doplňte si.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

8 KOMENTÁŘE

  1. Mě se to taky stalo, že se mi do profilu někdo naboural. Neviděla bych na tom nic divného. To , že je Kalousek alkoholik, to vykřikoval i novinář a ministr Radek John a někteří další! Pokud napsal tohle hacker nebo ten pan, je to vlastně pravda. Alkoholik nevím jestli je, ale opilej byl často a prolhanej je. Sliboval, jak se budeme mít dobře a jak se tu máme? Kdo v té vládě seděl? On!

    • Naopak, mě přijde zvláštní, když se člověk snaží zakrýt nějakou skutečnost a nedomyslí následky. Tady je to jednoznačně jasné, že to psal Kekely a žádný hacker nebo kdo. Vymlouvat se na osobu blízkou nebo cizí už v této republice jaksi nejde. Já jsem doufala, že Kekely má trošku rozumu a v kontextu toho článku je to pouze srabák, který se vylil a pak nedomyslel následky.

  2. Můj názor, Renéček nám to nedomyslel už jen tím že na jeho profilu v ten den jsou sdílené právě jeho věci. Takže faux pas jak svině.

  3. …a když už tam chudák toho hackera teda jako měl, tak ho měl požádat, ať mu dá do přátel ještě více a více a více a více a více “ známých “ osobností či “ sélebrit “ 😀 😀 No jeho profil na fcb každopádně pobavil 😀

    • No je vidět, jak si pan Kekely stojí za názorem Vopičák srabáckej ! Nestojím za panem Kalouskem ( každého věc ) ale tady je jasně vidět : Prolhanej a směšnej je ( i ) někdo jiný

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno