renault captur

V současné době spousta řidičů preferuje nové vozy před těmi bazarovými. Důvodů je hned několik. Nové modely se vyznačují vyšší spolehlivostí, lepší bezpečností a atraktivním vzhledem. V porovnání s minulostí je pořizovací cena nového vozu velmi příznivá. Pakliže jste se rozhodli investovat do nového automobilu, musíte se rozhodnout, jakou značku si vybrat. V následujících řádcích vám představíme francouzského lídra jménem Renault. Ten nabízí mnoho velmi zajímavých novinek.
Automobilka Renault se specializuje na výrobu osobních a užitkových vozidel. Na své si přijdou rodiny s dětmi, podnikatelé i běžní řidiči.

Auto pro rodinu s dětmi

Rodinné výlety a dovolené, každodenní cestování do školy a zaměstnání, víkendové cesty k prarodičům. Pro všechny zmíněné příležitosti je ideálním řešením Renault Clio Grand Tour, který se pyšní špičkově propracovanými proporcemi a dynamickými křivkami. Renault Clio Grand Tour je velký vůz se vším všudy a bezesporu vyhoví každodenním potřebám svého majitele. Velmi účinně kombinuje vysoký komfort jízdy s optimální spotřebou paliva. Samozřejmostí jsou nadstandardní funkce, které bývají často součástí výbavy vozidel vyšší třídy.
Rozhodně nesmíme opomenout další skvělé modely tohoto francouzského výrobce automobilů. Je totiž z čeho vybírat. Můžete se posadit třeba za volant modelu Renault Grand Scénic, který klade důraz na detail a styl. Součástí jsou nejnovější moderní technologie, jako je například systém VISION. Prostřednictvím kamery sleduje podélné značení silnice a kontroluje zapnutí směrových světel. Kamera má význam také v noci, neboť automaticky přepíná přední světlomety mezi potkávacími a dálkovými.

Renault Captur pro cestování ve dvou

Jestliže si potrpíte na jedinečnost a originalitu, potom je pro vás jako dělaný Renault Captur. Sportovní a hravý crossover se vyznačuje vzdušným designem a ladnými křivkami. Naprosto praktické a funkční vozidlo spadá mezi městské alternativy. Na rozdíl od ostatních městských automobilů se Renault Captur chlubí výrazným estetickým stylem a funkčností.

Kde koupit vozidlo značky Renault?

Jakmile si vyberete konkrétní automobil, bude třeba navštívit některou z prodejen vozů značky Renault. Rádi bychom vám představili autorizovanou prodejnu Renault Praha Zličín. Tato pobočka sídlí v hlavní metropoli a nabízí showroom, ve kterém můžete zhlédnout kompletní nabídku. Můžete si vyzkoušet jízdu ve vybraném vozidle. Zaměstnanci poskytují vysoce kvalitní služby, neboť jejich cílem je maximální spokojenost všech klientů.
A pro jaký automobil jste se rozhodli vy? Zamlouvá se vám Renault Clio Grand Tour, Renault Scénic či Renault Captur? Nebo nějaký jiný model tohoto renomovaného výrobce osobních a užitkových vozů? Rozhodně nic nezkazíte, navštívíte-li autorizovaného prodejce vozů značky Renault.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno