rekonstrukce bytu

Pro mnoho lidí představuje rekonstrukce bytu či domu noční můru, které se snaží za všech okolností vyhnout, zejména kvůli obavám z finanční náročnosti. Rekonstrukce ale nemusí být tak finančně nedostupná, jak si mnozí představují. Dá se zvládnout i bez toho, abyste zruinovali váš rodinný rozpočet. Častou metodou financování je například úvěr ze stavebního spoření nebo půjčka na rekonstrukci.

Klíčem k úspěchu je důkladné plánování

Než se pustíte do rekonstrukce, vše si nejdřív důkladně naplánujte. Obzvláště v případě, že se chystáte bourat příčky, nebo jinak zasahovat do konstrukce domu. Některé příčky totiž mohou být součástí konstrukčního systému a jejich zbourání by mohlo narušit statiku budovy. Proto by součástí vašeho projektu mělo být statické posouzení a pochopitelně také stavební povolení.

Před rekonstrukcí se také zamyslete nad tím, jak budete chtít rozvrhnout jednotlivé stavební prvky bytu s ohledem na počet uživatelů a jejich potřeby. Dispoziční řešení nejlépe posoudíte pomocí 3D vizualizace, která vám ukáže, jak bude váš byt po rekonstrukci vypadat. Podrobná 3D vizualizace je dnes již běžnou součástí nabídky stavebních firem, které se rekonstrukcí bytů a domů zabývají. Stavební firma vám také většinou pomůže i s vyřízením všech potřebných stavebních povolení.

Financovat rekonstrukci vám pomůže půjčka bez ručitele

Nejdůležitější otázkou ovšem zůstává, kde na rekonstrukci vzít. Naštěstí existuje celá řada finančních produktů specializovaných na bydlení, které vám umožní výhodně získat dostatek finančních prostředků. Srovnat jednotlivé půjčky na bydlení vám umožní úvěrová kalkulačka, pomocí které si snadno vyberete úvěr, který bude odpovídat vašim představám a finančním možnostem. Pokud byste se přesto nemohli rozhodnout, který z úvěrů zvolit, můžete využít služeb zkušeného finančního poradce, který vám pomůže vybrat nejvýhodnější produkt k zajištění financování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno