linketica.com

 

Díky novému modernímu reklamnímu systému mohou inzerenti pohodlně nakupovat články či reklamní spoty a tvůrci obsahu prodávat reklamu na svých kanálech. Nutno podotknout, že reklamní systém Linketica umožňuje využít všechny marketingové kanály na jednom místě. Zkrátka a dobře. Dejte sbohem zdlouhavému a časově náročnému vyhledávání, které nikoho nebaví.

Kde inzerovat?

Pomocí reklamního systému Linketica začnete inzerovat účelně a levně. Publikací si tak přijdete na slušné peníze a nemusíte se proplétávat desítkami webových adres. Je obecně známo, že reklamní články dokážou přilákat nové návštěvníky, a tím posílí pozici ve vyhledavačích. Veškeré příspěvky na Facebooku jsou hojně čtené a zaměřujíc se na cílové skupiny. Což je pro vás klíčové plus. Příspěvky na Twitteru se k potencionálním zákazníkům dostanou rychlostí blesku. V případě YouTube videí víte, že si je pouštějí zejména mladší věkové kategorie, a to v blízké spolupráci s influencery. A konečně Instagram. Fotografie na něm jsou jako stvořené pro marketingové akce a podporují značku především mezi mladšími uživateli.

Jeden reklamní systém stačí

Moderní reklamní systém Linketica funguje jako gigantické tržiště. Inzerent články a reklamní spoty na sociálních sítích bezpečně nakupuje, čímž šetří svůj drahocenný čas. Zároveň si obsah může nechat vypracovat například na Copytrh. V tomto případě postačí měsíční faktura za veškeré služby a kampaně. Lze počítat s profesionální správou i při více kampaních najednou a automatickými kontrolami vypracovaných článků či odkazů. Expresní dobití kreditu přes kreditový systém je samozřejmostí. Tvůrce obsahu zase prodává reklamu na svých místech, a proto vydělá pěkné peníze. Prodej probíhá na mnoha kanálech, přesto funguje jedna administrace místo několika reklamních systémů. V hlavní roli je bezpečnost a rychlá výplata finančních prostředků od 1000 korun do 24 hodin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno