powerbanka

 

V době, kdy má téměř každý člověk smartfone a rychlý internet je všudypřítomný, se pro řadu lidí stala největším strašákem vybitá baterie. Reklamní powerbanky dokážou tento problém snadno vyřešit. Náklady pro jejich vytvoření jsou při tom velmi příznivé.

Výkonným smartfonům dnes stačí několik hodin používání k úplnému vybití baterie. Ne vždy je k dispozici zásuvka, proto se zvláště na dovolené, výletech i dlouhé pracovní cestě vyplatí mít k dispozici záložní powerbanku, která zajistí dodatečný přísun energie. Powerbanky při tom mohou být vytvořeny formou reklamního předmětu.

Reklamní powerbanky

Reklamní powerbanka je ve své podstatě klasický záložní zdroj energie s různou kapacitou, který obsahuje logo společnosti či jiné reklamní sdělení. Firmy je s oblibou vytváří a umísťují jako ceny do soutěží či věrnostních programů. Soutěžící, zákazníci i zaměstnanci společnosti mají tento typ reklamního předmětu velmi rádi.

V zásadě existují dva typy reklamních powerbank. První typ s malou kapacitou slouží pouze k rychlému oživení telefonu, který následně zvládne několik úkonů. Výhodou takové powerbanky je především velikost, snadno se schová do tašky či kabelky a nepředstavuje téměř žádnou dodatečnou zátěž.

Oproti tomu powerbanky s vysokou kapacitou, například 20.000 mAh, dokáží plně nabít smartfone hned několikrát, popřípadě nabít více zařízení najednou. Jsou tak velmi vhodné především na túry a několikadenní výlety mimo civilizaci, při nichž bez ohledu na okolnosti udrží telefony na příjmu.

Reklamní powerbanky na míru

Dnes se již powerbanky vytváří v různých designech a s různými funkcemi. Lze tak pořídit reklamní powerbanku s reproduktorem či se svítidlem, solární powerbanku, powerbanku v kuličkovém peru, odolnou powerbanku a mnohé další.

Pokud vás zaujaly možnosti reklamních powerbank, podívejte se na nabídku reklamní agentury Propaq, nebo přímo kontaktujte její specialisty, kteří vám pomohou s výběrem ideálního řešení na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno