letáky kupi.cz

 

Bytostně nesnášíte, když vaše poštovní schránka přetéká reklamními letáky? Slevy a akční nabídky jsou skvělá věc, ale málokdo má tolik času, aby mohl letáky pravidelně listovat. Přesto existuje způsob, jak se ke slevám dostat i jinak. Žijeme přece v době moderních technologií a stačí, když na chvilku usednete k počítači nebo se chopíte chytrého telefonu. Portál Kupi.cz servíruje slevy a akce pěkně na jednom místě. Přes půl milionu registrovaných uživatelů a stovky tisíc návštěv denně hovoří za vše.

Sledováním slevových akcí lze z dlouhodobého hlediska ušetřit nemalou částku. Na druhou stranu jsou tištěné letáky nepraktické a zbytečně nám přidělávají starosti. Nehledě na to, že prohlížení trvá až příliš dlouho… Oproti tomu je hledání příležitostí k výhodnému nákupu na portálu Kupi.cz mnohem jednodušší a rychlejší. Zapomeňte na přeplněnou poštovní schránku a klidně si na ni nalepte cedulku s nápisem „REKLAMY NE!“.

Co na Kupi.cz najdete?

Kupi.cz je zavedený portál, který je na českém internetu řadu let. Jedná se o největší katalog reklamních letáků hypermarketů i specializovaných prodejců. Ať už máte zájem o slevy na jídlo, drogerii, elektro, nábytek, oblečení nebo jakýkoliv jiný sortiment, díky intuitivnímu vyhledávání obratem najdete vše, co zrovna sháníte. Můžete si zalistovat v aktuálních letácích nebo se poohlédnout po konkrétním produktu a srovnat všechny konkurenční nabídky. Zboží si uložíte na nákupní seznam a můžete ho nasdílet přátelům.

Další praktickou funkcí je e-mailový hlídač, který vás vždy upozorní na novinky a slevy u vybraných produktů. Díky tomu vám už nikdy neunikne žádná sleva.

Jste z IT oboru? Můžete mít skvělou práci!

Provozovatelé portálu Kupi.cz momentálně shání další šikovné PHP programátory a vývojáře. Chcete-li se připojit do týmu úspěšného internetového hráče, podílet se na vývoji úspěšného projektu a vydělávat slušné peníze, máte šanci!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno