Zdeněk macura

Zdeněk MacuraVážené redakce a pane Davide Turku z Blesku

Dnes jsem četl na titulní straně Blesku, že Bartošové policie potvrdila, že to byl jasný únos. Mě policie včera zase říkala zcela něco opačného a protože to v dané chvíli velmi poškozuje moje jméno, chci dnes zase navštívít policii na Pankráci ( Sdružení 1 ) a budu chtít nějaké písemné vyjádření.
takže dnes na stejném místě o hodinu dříve ve 14.00,
uvítám všechny média v hojném počtu.
Pro pana Davida Turka z Blesku, který poslední dobou dělá ty videa s Ivetou a jemu to údajně řekla: Musím Vás pochválit, že jste si už některé mé přípomínky vzal k srdci a už aspoň píšete údajný únosce, nicméně pořád je to málo. Včera jsme se o tom bavili a byli tam také jiní novináři, vy jste říkal, že Vám Iveta říkala, že ji policie potvrdila, že to byl únos. Já jsem Vám zase ale jasně říkal, že mě policie říkala něco zcela opačného. Proč jste to v tom článku a v titulku neuvedl ? Co to je za křivárnu ? Buďte tak laskav a najděte v sobě kousek cti. Dnes jdu za Vašim zaměstnavatelem a Vaše jednání mu nahlásím. A pozor na Ivetu, zeptejte se lidí, co s ní pracovali v minulosti, ona dokáže velmi přesvědčivě si vymýšlet a vypadat u toho, že je to skutečně pravda a chvíli člověku trvá než ji prokoukne. To je možná kámen Vašeho úrazu.

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]
Po návštěvě policie, bude možná zase návštěva Ivety a to kromě jiného z dalšího důvodu, aby se někteří redaktoři naučili psát objektivní články:
Co to mělo být za výrazy, že jsem se dobýval nebo utíkal před policií ?
Proč úmyslně a vědomě lžete ?
Tady je příklad takového objektivního článku o včerejší návštěvě Ivety:
O panu Macurovi je známo, že ačkoliv mu záleží na Ivetě, kontaktuje ji velmi zřídka, Za poslední rok ji navštívil jen třikrát, dvakrát ho o to požádala ona sama, jednou ji šel vrátit věci na žádost policie. Za poslední rok ji napsal jen jeden mail a ani jednou ji netelefonoval. je to příklad muže, kterému obtěžování je naprosto cizí. Toto znovu dokázala dnes, kdy vyjímečnně šel navštívit znovu Ivetu a to z naprosto pochopitelného důvodu, neboť se objevily naprosto šílená nařčení, že ji měl chtít prodat na orgány. To, že ji šel navštívit udělal naprosto správně, takové věci se nesmí nechat jen tak a nejlépe je to řešit osobně. Když přišel k domu, znovu nás udivilo, jak velmi slušným a nedotěrným způsobem jednal: Jen v klidu přišel, dvakrát zazvonil a když nikdo neotvíral, tak zase v klidu odešel. Úplně nám bylo zle z těch pomluv, jak někteří o něm psali, že je neodbytný. Na vlastní oči jsme viděli, že jedná přesně obráceně. Tak šlechetný člověk !!!! Když od domu odešel, bylo vidět, jak přijíždí policie. To zase ten psychopat Rychtář, ten volá policii jen kvůli tomu, že někdo příjde, dvakrát zazvoní a v klidu odchází. Pan Macura se zachoval ale velmi uvážlivě a správně, když viděl policii, tak ikdyž byl už od domu několik desítek metrů vzdálený a některé televize ho lákaly na živý vstup, přesto raději, aby nevyvolával zbytečné konflikty, nastoupil do auta a v klidu odjel. Pan Macura je velmi úžasným příklad správného jednání šlechetného muže.
S pozdravem
Mgr. Zdeněk Macura
[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno