Zdeněk macura

Zdeněk MacuraVážená paní Zejdová,

Tady je moje reakce na to, co říká Iveta ( uvedeno dole ), prosím o plné zveřejnění. To je pro mě důležitější k zveřejnění než reakce k otázkám:

——–

Ivetko, už bych to neřešil, ale tvé vyjádření nejde chápat jinak než jako akutní volání o pomoc od ( ten pan na R ) s tím že

chceš abych ještě aktivněji se ti snažil pomoci. Je jasné, že ti on hrozí smrtí ( už v tom hovoru v Itálii ti hrozil, že zemřeš ). Neboj se, zachráním Tě. Už na něj asi deset lidí podalo trestní oznámení za násilné jednání, tak každý rozumný člověk nemá pochyb, co za Tvým nesmyslným vyjádřením stojí.

——–

Věřím, že redakce Blesku plně zohlední při svém článku svědectví dalších lidí, jako třeba slečny Špilarové z Primy a kameramana z Primy, slečny Dominiky, která jela se mnou pro Ivetu, kamerové záznamy u doktora, kde třeba Iveta říká, že chce být se mnou sama u moře, další zvukové záznamy například zde:  http://www.super.cz/191165-exkluzivne-iveta-bartosova-potvrdila-ze-byla-s-macurou-na-dovolene-vyvratila-tak-lez-rychtare-o-unosu.html

Dále věřím, že redakce zohlední také model chování obětí domácího násilí, kdy například se stává, že:

– když oběť někoho zavolá o pomoc, ale nakonec se stáhne, pak se někdy spojí s agresorem a vše obrátí proti tomu, koho volala o pomoc ze strachu z agresora.

Toto je možné ověřit například na tel. 602 246 102 od sdružení Rosa, web zde: http://www.rosa-os.cz/

Věřím že redakce blesku také zohlední to, že se oběti domácího násilí k pachatelům vrací, možno přečíst zde:  http://www.stopnasili.cz/zeny/je-pravda-ze.html

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Dále žádám redakci blesku, aby jasně udala v plném znění mé stanovisko ohledně údajného chození kolem baráku Ivety, toto je velmi hrubé obvinění a je v každém případě potřeba, aby jasně zazněla moje reakce:

 

„- Za poslední rok, jsem u jejího domu byl celkem třikrát, dvakrát mě o to požádala ona sama a jednou jsem tam byl vrátit věci, neboť mě o to požádala policie. Tyto nesmysly vyrábí dělá pan Rychtář a pan Lysý, aby Ivetu strašili. Už jsem to nahlásil na policii.“

Děkuji

Věřím, že redakce nebude jednat proti Ivetě, bude se chovat rozumně a naopak jednoznačně obrátí její nesmysly proti agresorovi a připomene všechny jeho násilné činy, kterých se již dopustil.

PS: Měla jste chybu v titulu, ne únos, ale útěk.

Prosím nepleťte to !!!!

PS2: Ta bunda se asi někde ztratila

 

Věřím v seriózní jednání redakce Blesku a že jasně bude to titulovat a mluvit o útěku a únos zmíní jen jako vyjádření Ivety, což jen dokazuje, že je nadále pod velmi silným psychickým tlakem a vyhrůžkami smrti od agresora.

 

S pozdravem

Mgr. Zdeněk Macura

 

———- Původní zpráva ———-
Od: Hana, Zejdová <hana.zejdova@ringier.cz>
Datum: 16. 8. 2013
Předmět: objasnění věcí okolo útěku

 

Dobrý den,
posílám věty p. Bartošové, aby jste s ek nim mohl vyjádřit. Děkuji
Nemohla jsem mu volat, protože na něj nemám číslo, nepustila bych ho do domu.
Reakce: Volala mi redaktorka Lenka Špilarová z Prima televize a té volala Iveta, že chce pomoc ode mě.
Byla jsem zamknutá na jeden zámek, musel se asi vloupat
Reakce: Ona šla sama otevřít, je na to svěděk, svědek už vypovídal na policii
To byl normální klasický únos, co se tam dělo
Reakce: Byl to klasický útěk oběti domácího násilí, to že teď říká, že je to únos znamená, že vlastně volá o pomoc, že je znovu pod silným psychickým tlakem a vyhrůžkami smrti od agresora.
Co mi dával za svinstva netuším? Byla jsem stále pod vlivem nějakých svinstev
Reakce: Iveta je závislá na alkoholu, ode mě měla jen alkohol, svinstva naopak do pití ji dává agresor, už jsem to oznámil na policii a ta to řeší.
Prý nebyla vrácena žlutá bunda, kterou jste držel v ruce, když jste s Ivetou odcházel z domu v Uhříněvsi. byla Ivety? Pokud ano, kde je?
Reakce: Asi se někde ztratila
Iveta prohládila o hospitalizaci v Bohnické léčebně: Já si ymslím, že to byl ten pán, kterýho nechci znát, ten na to M, že to byla jeho práce. ten mě tam nechal zavřít.“
Reakce: Tohle je úplný nesmysl, znovu důkaz, že je pod psychickým tlakem agresora a volá o pomoc.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno