Zaha hadid boty

Zaha hadid botyZaha Hadid a Rem D Koolhaas a United Nude s potěšením oznamují, že limitovaná edice Haute Couture obuvy, určená Zaha Hadid, bude zahájena v kultovním obchodě L´eclaireur, 40 rue de Sévigné, Paříž, 2. července 2013.

Zaha Hadid a United Nude spolu s uměleckou ředitelkou Rem D Koolhaas mluvily o botách, poprvé se setkaly již před lety. Hadid navrhovala boty s vášní a Rem D navrhovala originální boty. Dohodly se na spolupráci na návrhu bot bez předsudků a ignorovaly všechna pravidla, a tak vytvořily zcela novou formu bot.

Výsledek je typicky Hadid. Revoluční design NOVA bot kombinuje inovativní materiály, které jsou ergonomické a dynamické, podle Hadidina nezaměnitelného tvůrčího jazyka, jenž zprostředkovává niterný pocit pohybu, a v každém coulu odhaluje proces Hadidina vynálezu.

Kolekce od United Nude jsou provokativní a smyslné.

boty„Rem D Koolhaas neúprosně experimentovala na špici módy, nikdy nedokáže zachytit naši představivost“ vysvětluje Hadid. „Vždycky jsem oceňovala ty, kdo se odvážili experimentovat s materiálem a proporcemi. Naše spolupráce s United Nude ukazuje typologii klasických bot, posouvá hranice nemožného, aniž by byla ohrožena celistvost.“

Design NOVA zahrnuje složité rýhy v kontrastu s dramatickými přeložkami, která stanovuje přímý formální vztah s hlavní strukturou boty a vyjadřuje dynamické působení při každém kroku nositele.

Po třiceti letech zkušeností s komplexními strukturálními principy ve všech úrovních, Hadid vyvinula inovativní vyvažovací systém, který umožňuje ohromující podpatek s 16 cm, ten je navíc zcela nepodložen.

Rytmické, kloubové transformace složení boty vystihuje bezproblémovou integraci materiálů, tvůrčí technické a nejvyšší úrovně pohodlí. Jako Hadidin nejnovější výraz této symbiotické asociace, design NOVA bot přesahuje disciplíny módy i architektury.

„Zaha neustále vymýšlí program s vlastními myšlenkami a výklady. Její vizionářské výtvory jsou často neočekávané, ale posilují jejich původ.“ říká Koolhaas. „Nemohla jsem odolat výzvě spolupracovat se Zaha. Nadělily jsme si největší míru experimentování a používání nejnovějších digitální designů a výrobní technologie, abychom vytvořily jedny z nejvíce inovativních bot, které kdy byly vyrobeny“

[hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Nature is wildUnited Nude a Hadidin pozoruhodný design se spojily v nejrevolučnější boty, pro které byl vynalezen zcela nový způsob v obuvnictví. Byly spojeny techniky, jako jsou injekce a rotační lišty, metody lisováním a vakuové lití. Ve skutečnosti, NOVA je jedním z prvních bot v historii, která použila rotační lití, což je jediná formovací technika, která umožňuje takový hladký a bezproblémový výsledek.

boty unitedSvršek boty kombinuje kovové, chromované vinyl gumy a je lemován italskou kůží nejvyšší kvality Kid Nappa.

Skryté platformy a podpatek jsou složeny z laminátu a podešev je vyroben z pryže. Bota, ve velikostech 35 – 40, přijde na trh jako limitovaná edice o 100 kusech v barvě a bude k dispozici pouze ve vybraných prodejnách jako například L´eclaireur v Paříži, kde Zaha Hadid tvoří, a také na United Nude internetovém obchodě.

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Zdroj: unitednude.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno