Zdeněk Kubík stalker

Zdeněk Kubík stalkerVěta, která se v poslední době  opakuje ve fórech, které byť jen okrajově zmiňují jméno Zdeňka Kubíka. Objevuje se na facebooku a v magazínech pod články o této osobě. Jedná se snad o volné pokračování nepovedeného snímku Czech Made Man, nebo o realitu, kterou na vlastní kůži okusil spisovatel, obhajce a právní poradce u soudu v jedné osobě, který píše pod pseudonymem Robert Black? Je Zdeněk Kubík obětí stalkingu jak se snaží na svém profilu tvrdit, nebo stalkerem znepříjemňujícím život lidem kolem sebe? Robert Black  autor knihy Fake celebrite in China, podal v této souvislosti trestní oznámení na Zdeňka Kubíka a my se pokusíme celý příběh ozřejmit.

tretsní oznámení na Zdeňka Kubíka
Vyrozumění z policie na trestní oznámení Roberta Blacka

Robert Black vlastním jménem Jamie Shorter je obyčejný člověk, kterému drsný útok Zdeňka Kubíka a jeho přátel narušil poklidný život. Do té doby neznáma osoba se najednou ocitla ve světě jako osoba vyhoštěná z Číny urážená hanlivými výrazy, označena za pedofila a to vše včetně jeho kompletních osobních údajů a fotografii na čínském foru shangaipit.com. Vzhledem k tomu, že i přes veškerou snahu v klidu urovnat rozpory a donutit aby Zdeněk Kubík odstranil nepravdivé tvrzení se toto nepovedlo byl Robert Black  nucený podat trestní oznámení. Jak nám potvrdil Tiskový mluvčí pražské policie por. Bc. Jan Daněk, policie se případem zabývala a vyšetřování ukončila se závěrem, že pachatel (tedy Zdeněk Kubík) se dopustil !! přestupku proti občanskému soužití. Tento přestupek byl oznámen příslušnému správnímu orgánu.

 

A co na to Zdeněk Kubík: Snažili jsme se ho kontaktovat přes facebook profil s důkazy, které naši redakci osobně poskytl Robert Black a vysvětlením celé události. Jeho reakce byla zajímavá. Nejenže se nám k celé situaci nevyjádřil, naopak hned další den na svém profilu zahájil kampaň jak je očerňovaný nějakým stalkerem, kterého nikdy v životě neviděl. A jak je to tedy doopravdy? Ano i přes jakékoliv zamítavé stanovisko, úvahy o neznáme osobě, Zdeněk Kubík skutečné pozná Roberta Blacka a skutečně jej stalkoval na fórech v Číně.

Nám se podařilo zjistit i profil který Roberta Blacka stalkuje. Jedná se zejména o profil My Love, který až nápadně připomíná Zdeňka Kubíka jak psaným projevem tak příspěvky. V nejednom případě, totiž nezapomíná upozornit na tisk např. zde, kde je propagovaný jeho film Czech Made Man a nápadně reklamuje propadák, kterého hlavní postavou se stal on sám.

Kubík propaguje svůj fil
My Love propaguje film Czech Made Man na serveru czechposition.com

 [hana-code-insert name=’strnky‘ /]

Zdeněk kubík
My Love propaguje fotogalerii filmu Czech Made Man na webu spřízněnému Zdeňku Kubíkovi, který tam má nemalý podíl.

 

nebo tento příspěvek: http://kultura.idnes.cz/pervitinovy-rehorek-udelal-z-brozove-tmavovlasou-sefku-erotickeho-klubu-15q-/filmvideo.aspx?c=A101208_193214_filmvideo_tt

naopak v dalším svém příspěvku reklamuje svou nabídku role v připravovaném filmu s názvem Hrana, který později byl pod Názvem Hranaři pro jistotu s anglickým překladem:

Kubík propaguje Hranaře
My Love propaguje casting na herce do filmu s připravovaným názvem Hrana, později Hranaři

nebo naopak se chlubí reklamou, kterou vytvořil a opět na film Czech Made Man

spot Kubík
My Love záhadně propaguje reklamu z vlastní dílny a zrovna na Czech Made Man

http://startseek.com/CMMweb.mp3

případně se stěžuje na  domény a dotazy, kde je stejně vulgární, jak obzvláště rád tyto uvedené příspěvky kopíruje na profil facebooku krtkazkrtka,jedna z několika stovek vět  „LOL zasranej učitel deportován“. Podobnost čistě náhodná  až moc faktů, které jsou pro čínského příchozího na tomto fóru opravdu záhadou, nebo realita v podání Zdeňka Kubíka?

Opravdu Zdeněk Kubík ještě stále bude tvrdit, že Roberta Blacka nezná?  Nám se podařilo zjistit jiné fakta. Stejná občanská fotografie Roberta Blacka( Jamie) s informací  o deportaci jako je na zmiňované fóru webu Shanghaipit.com, které vložil již zmiňovaný nick My lowe  (dejme tomu že utajený, potažmo, který číňan v dnešní době bude na podobném fóru propagovat film zrovna bývalé české gay prostituční hvězdě Zdeňkovi Kubíkovi) , je i na dalších webech např sweetshanghai  a  to tentokrát pod docela známým nickem s roztomilým obličejem Josef Kubíka – denny007 , který zcela jasně přispívá i na domácí scéně. Vzhledem k tomu, že nám policie potvrdila řešení tohoto problému a protože Zdeněk kubík nereagoval na dotaz Vám přineseme exkluzivní zpověď právě Roberta Blacka, alias Jamieho.

denny007 alias My Love
Zdeněk Kubík….denny007 alias My Love? nebo je to jinak?

[hana-code-insert name=’seznam text‘ /]

Redakce: Dobrý den, odkud vlastně znáte pana Kubíka? Jak jste se s ním seznámil ? Znáte jej osobně, nebo pouze prostřednictvím internetu? 

Robert: Setkali jsme se na fóru thebeijinger.com Šel jsem tam za účelem udělat reklamu na moji knihu Fake Celebrity in China. Byl jsem zhnusen tamním stupněm rasismu proti Číňanům. Několik z nás vyjádřilo nesouhlas a proti nim argumentovali a dostali jsme se tak do střetu. Napsal jsem několik komentářů k hlavnímu pisateli. Jeden z těchto lidí byl přítel pana Kubíka.Vše probíhalo pod mým pseudonymem.

Redakce: Jak dle Vás  osoba kterou obviňujete (Zdeněk Kubík pozn.redakce) získala vaše osobní data a pravé jméno pro špinění vaší osoby na zmiňovaném webu?

Robert: Po tomto střetu na foru thebeijinger.com  se panu Kubíkovi a ostatním z nich  podařilo nabourat do mých dvou emailových účtů u UK Yahoo a zjistili, že mé jméno je Jamie Shorter, Robert Black je můj pseudonym jako spisovatele (jako správce nebo majitel domény má jistě možnost se registrovanému uživateli k účtu dostat. Otázkou je, zda neřešit v tomto případě i ochranu osobních údajů)

Redakce: Na internetu se rozšířily informace ,že jste byl kvůli vaší knize z různých důvodů( urážek a stalkingu kritiků knihy či je kniha namířená proti vládě atd ) deportován z Číny, zakládají se tyto informace na pravdě, nebo se jedná pouze o stalkování z druhé strany? Byl jste opravdu deportován?

Robert: Bohužel řekli pekingské PSB, že jsem pracoval nelegálně (moje vízum bylo „F“) a že můj román byl proti čínské vládě , ale ve skutečnosti to není pravda a dostal jsem pokutu 1000 RMB (v přepočtu asi 3100,- Kč), ale moje vízum bylo zkráceno. Nebyl jsem vyhoštěn a mám razítko odjezdu jako důkaz. Tohle je předmětem 100 stránkové stížnosti a aktuálně předmětem šetření pekingské PSB. Toho času hlavní moderátor thebeijinger.com byl také  přítel pana Kubíka, Andrew Tait, který byl také pisatel pro Global Times na částečný úvazek. Napsal lživý článek o tom, že jsem byl deportován z Číny za stalking po internetu pod pseudonymem Wayne Bruce. Později přiznal, že Wayne byl jeho kolega z Global Times a že on napsal tento článek. Ve skutečnosti byl samozřejmě Bruce Wayne pseudonym. Tento článek byl později stažen a smazán a já jsem dostal plnou omluvu od Novozélandské Tiskové Asociace (kde byl článek hlavně rozšířen). Pan Tait je momentálně trestně stíhán v UK pro nelegální vstup do UK počítačového systému (redakce má k dispozici i omluvu kterou zveřejnil magazín before its news jako jeden z dalších co uvedené smyšlené informace šířili po internetu) Zde jsou k náhledu výhružné sms zprávy pána Taita, které mi poslal na můj účet Twitter, který je veřejně přístupný. Také omluvu NZPA a zrušení prohlášení – stáhnutí

https://twitter.com/FakeCelebChina

Redakce: Kontaktoval jste pana Kubíka se žádostí o odstranění nepravdivých informací a napadání vaší osoby. Jaké byly jeho reakce ?

Robert: Když jsem poprvé kontaktoval pana Kubíka, aby vymazal urážky na jeho foru Shanghaipit, čekal jsem, že je prostě smaže. Ale z jeho následných akcí si jsem naprosto jist, že má nějaké psychické problémy. Změnil moje emaily a uveřejnil je. S panem Zdenkem Kubíkem jsem se nikdy nesetkal. Ale protože měl přátele na thebeijinger (které jsem identifikoval jako rasisty) šel po mně. Nikdy jsem pana Kubíka nepotkal a nikdy jsem mu nic špatného neudělal. On mě nejen nazval pedofilem a zveřejnil všechny mé detaily,ale také otevřel dvě domény z České republiky na moje jméno www.jamieshorter.com a www.jamieandrewshorter.com, které jsou naštěstí nyní zrušeny (redakci se podařilo zjistit, že uvedené domény byli opravdu zaregistrované v jednu chvíli) Tohle udělal také mnoha dalším profesionálům v Číně, stačí si přečíst jeho fórum Shanghai Pit. Česká policie a policie Shanghai jsou nyní zapojeni také v oblasti , kde pan Kubík má podnik – Hebei IT – http://led-manufacturer…… redakčně kráceno

Redakce: Zdeněk Kubík vás označuje za stalkera a pronásledovatele jeho osoby, co k tomu řeknete?

Robert: Nejsem pronásledovatel. Nebyl jsem vyhoštěn z Číny. Nikdy v životě jsem nebyl obviněn z trestného činu. Byl jsem a stále jsem obhájce a právní poradce u Nejvyššího soudu….. ( pozn. redakce: z důvodu ochrany Roberta nezveřejňujeme údaje)  a nikdy jsem nebyl předmětem žádných disciplinárních opatření. Jsem také spisovatel románů. V tyto dny hlavně píšu a surfuji. Jediný důvod, proč kontaktuji pana Kubíka, je ten, aby smazal svoji urážku z internetu, abych mohl dál normálně žít. Pronásleduje mě, přestože si zvláštně myslí, že já pronásleduji jeho.

Kde je pravda? Shrneme si to.

  • – trestní oznámení na Zdeňka Kubíka bylo opravdu podané, a tiskový mluvčí policie nepopřel, že se táto věc řešila. Naopak potvrdil ji a jako přestupek byla odevzdaný správnímu orgánu.
  • – Z profilu a příspěvku nicku My Love, není přímá souvislost se Zdeňkem Kubíkem, nicméně jeho propagování filmu Hranaři, Czech Made Man a slovní hříčky, které používá i na svém facebook profilu tomu minimálně nasvědčují.
  • – naopak profil denny007, přímo potvrdil souvislost s profilem My Love, když použil stejnou fotografii na šíření nepravdivých informaci a stalkování Roberta Blacka.

Kdo je tedy obětí? Česká policie Robertu Blackovi potvrdila, že Zdeňka Kubíka nebylo možné vyslechnout, nakolik se nezdržuje v místě trvalého bydliště a nachází se v Číně. Nám se podařilo zjistit že adresa Lucemburská 16 v této chvíli je spíše adresou firemní, nakolik z větší částí se v této nemovitosti zdržují firmy. Naopak pátráním jsme zjistili, že Zdeněk Kubík se v průběhu týdne vrací do České republiky a zjistili jsme i adresu jeho pobytu v pronajatém rodinném domě v lokalitě Újezd u Prahy. Dle našich informací se tam dlouho zdržovat nebude, protože za několik málo měsíců se dům opět nabízí k pronájmu.

 

Zdroje: shanghaipit, twitter, straseek, a další.

Ve spolupráci s D.V.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

4 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den,

    srdcervoucí článek ,kde jeden takzvaný spisovatel pořád skuhrá jak mu bylo ublíženo a autorka která píše většinou o Bartošové a Babovřeskách.Děkuji jen tak dál, dlouho jsem se takhle nezasmál.Příběh o Robertu Blackovi a spiknutí proti němu v Číně je jak z nějakého filmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno