hokej

 

Hokej je v České republice sportem číslo jedna. Fandí se mu nejenom u televize, ale i na stadionech. Mnoho fanoušků však nezůstává jenom v ČR, ale míří i za hranice. A to na NHL. Proč také vyrazit? Toto je výčet hlavních důvodů.

Nezapomenutelný zážitek

To potvrzuje každý, kdo daný zápas viděl na vlastní oči. Je hned několik věcí, které jasně zajistí to, že se na dané utkání nedá zapomenout. O jaké věci se jedná?

  • Kvalita hokeje
  • Známí hráči
  • Atmosféra na stadionu

Příznivé ceny

Je pravdou, že vstupenky mohou být dražší než na naši ligu. Také je pravdou, že je k nim nutné přidat náklady na cestu a na nocleh. Na druhou stranu musíme říci, že zájezdy na zámořskou NHL nejsou zase až tak drahé, jak si někteří myslí. Když vše rozpočítáte, jde u každé položky o celkem standardní sumu.

Široká škála zápasů

Třetím důvodem, proč vyrazit, je rozhodně i široká škála zápasů. Hraje se jak a území USA, tak i v Kanadě. Ideální je samozřejmě volit takový tým, který je vám jako fanouškům dobře známý a kterému fandíte. Pokud takový nemáte, zaměřte se třeba na osobnosti v týmu.

Možnost poznat zajímavá města

Většina zájezdů nekončí samotným hokejovým utkáním. Vždy se jedná o termín několika dní, během kterého lze poznat i samotné město. Příkladem mohou být letecké zájezdy na Chicago. Kromě toho, že je možné na vlastní oči vidět tento populární tým, je samozřejmě možné poznat i řadu lákadel této světově proslulé metropole.

Existují kompletní zájezdy

Sportovní cestovní kanceláře dnes vycházejí vstříc zájemcům a tak nabízejí nejenom lístky nebo letenky. Nabízejí kompletní zájezdy, ve kterých je zahrnuta cesta, vstupenky, transfery, ale například také ubytování, nebo služby delegáta, stejně jako služby průvodce po městě. Ideální pro toho, kdo nikdy sám necestoval, nebo pro toho, kdo se obává jakékoliv jazykové bariéry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno