jak vybrat kávovar

Kuchyňka je často nejoblíbenějším místem na pracovišti. Poskytuje nejen možnost přípravy jídla, ale je také místem pro setkávání s kolegy a místo, kde se rodí nápady. Nejdůležitějším přístrojem je kávovar, dárce drahocenné energie. Přečtěte si, jaké výhody kávovar v kuchyňce přináší!

Přítomnost kávovaru na pracovištích je skvělým benefitem, který odráží to, že zaměstnavatel o svoje zaměstnance pečuje a má o ně zájem. Odměnou mu je zvýšená pracovní produktivita, dobrá nálada na pracovišti a loajálnost. Proč je dobré si den zpestřit dobrou kávou, čokoládou nebo čajem?

Káva, čaj, čokoláda

Dobrý kávovar dokáže připravit jakýkoliv druh kávy. Navíc umí našlehat mléko a produkovat horkou vodu na zalití čaje nebo krémové Carla Choco drinks horké čokolády. Čokoláda vás nejen povzbudí, ale také podporuje tvorbu serotoninu v mozku, díky kterému se budete cítit šťastnější. Čaj, kávu a čokoládu spojuje jedna látka: kofein. Ten vás během dne dokáže „nakopnout“. Nápoje s obsahem kofeinu se proto pijí nejčastěji ráno, abyste se „probrali“ a po obědě, abyste se ještě dokázali soustředit na práci.

Práce na maximum

Nápoje, které obsahují kofein povzbudí vaše tělo a také jsou vhodnou záminkou pro krátkou přestávku, díky které si váš mozek odpočine. Většina studií ukázala, že pití těchto nápojů snižuje stres a zvyšuje pozitivní náladu pracovníků, kteří se k práci vracejí odpočinutější. Celkově se může zvýšit spokojenost zaměstnanců, zlepšit jejich pozornost a motivace během pracovního dne.

Utužení vztahů mezi kolegy

Pozvání na kávu utužuje vztahy na pracovišti i mezi kolegy vzájemně. Je to čas, kdy si můžete popovídat o osobních věcech nebo neformálně probrat pracovní záležitosti. Atmosféra je uvolněná a často vás napadnou řešení, na která byste u stolu v kanceláři jen těžko přišli. Mnohdy je taková krátká pauza při řešení problému mnohem efektivnější než zdlouhavé bádání v kanceláři. Změna prostoru a nové podněty vás často dovedou k jednoduchému a efektivnímu řešení nebo geniálnímu nápadu.

Pryč s migrénou

Často se stává, že zejména ženy trpí bolestmi hlavy a migrénou. Účinným pomocníkem jim mohou být kofeinové nápoje, protože kofein reguluje krevní tlak, a tak si dokáže poradit i s úpornou bolestí hlavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno