dřevostavby

 

Myslíte na vlastní bydlení? Už nechte vydávat své peníze na pronájem? Děláte jedině dobře. Vlastní bydlení nic nenahradí. Máte před sebou hned několik možností. Výstavba rodinného cihlového domu je jistě lákavá, ale časově a finančně velmi nákladná. Moderní doba s sebou přináší bydlení ve dřevostavbách. Praktických nízkoenergetických domech. Ekologické domy vystavěné podle trendy technologií snižují nároky na vytápění i zateplení.

Nebojte se bydlet moderně 

Stěžejní rozdíl mezi dřevostavbou a klasickým zděným domem spočívá v jeho konstrukci. Základy, krov, střecha, okna či stropy mají podobný způsob budování. Stěny stavby sendvičových konstrukcí jsou výhradně ze dřeva. Zděný dům je vyroben z cihel, malty a tvárnic. Materiály použité při tradiční výstavbě nejsou příliš dobrými izolanty. Tepelné mosty propouštějí teplo ven. Dřevo je přírodní materiál s dobrou izolací. Dřevostavby jsou tvořeny z trámků a sloupků, místa mezi nimi vyplňuje tepelná izolace. Je umístěna v podlaze i ve střeše. Takto funguje nízkoenergetický dům.

Nízkoenergetický dům

Doménou dřevostaveb jsou trojskla. Jejich dostupnost a cena není dnes již závratná, úspora se ihned projeví. Montované dřevostavby na klíč zahrnují tesařské, pokrývačské, klempířské práce, také stavbu krovů a izolaci střechy. Služby zahrnují i montáže jako jsou rozvody topení, vody i kanalizace. Pokračují rozvody elektrické energie, obklady, dlažby, osazení sanitárního vybavení a zapojení kotle či radiátorů. Výstavba nízkoenergetického domu na klíč je komfortní.

Výhody dřevostavby

Postavení nízkoenergetického domu je šetrné k přírodě. Navíc rodina žije ve zdravém prostředí. Rychlost výstavby je neuvěřitelná. Bydlet lze už za 12 týdnů. Zvuková izolace, dokonalé tepelné vlastnosti a pružnost dřeva s sebou přinášejí další pozitiva. Z hlediska designu patří dřevostavby k nejkrásnějším domům. Tak co, už jste se rozhodli?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno