pojištění domácnosti

Jste majitelem rodinného domu nebo bytu a nemůžete se zbavit pocitu, že váš domov není v úplném bezpečí? Bojíte se, že přijde den, kdy váš majetek zasáhne živelná pohroma, nebo se stanete obětí zlodějů? Máte starost o sebe i své bližní? A jste dobře pojištěni?

Při poslední otázce většina lidí znejistí, protože buď pojištěna vůbec není, nebo je jejich pojistka nedostatečná. Výhodné majetkové pojištění je takové, které dokáže vykrýt všechny oblasti movitých a nemovitých věcí a navíc pojistit odpovědnost za škodu celé rodiny.

Komplexní služby v jednom balíčku

Majetkové pojištění jako komplexní balíček služeb obsahuje sekce: bezpečný domov plus, pojištění obytných a kancelářských budov, pojištění prodloužené záruky a pojištění nahodilého poškození a odcizení.

Pojištění se vyplatí jako ochrana domu nebo bytu před požárem, povodní nebo bouří. Vyřeší nepříjemnost, když vám nebo sousedovi vyteče voda z pračky, když si zabouchnete dveře, ztratíte klíče, nebo když rozbijete okno. Dobrá pojistka dokáže eliminovat všechna rizika a pomáhá minimalizovat jejich dopady.

pojištění domácnosti

 

Zřízení pojistky je jednoduché. Stačí znát pouze metry čtvereční obytné plochy své nemovitosti nebo domácnosti. Skrze on-line kalkulačku lze spočítat, nakolik pojistka zatíží rodinný rozpočet, s přihlédnutím, že výše pojistného krytí je až do výše 10 milionů korun.

Pojistka „na blbost“ se hodí

Při sjednání majetkového pojištění může klient navíc získat zdarma pojištění občanské odpovědnosti s celosvětovou platností. Pojištění odpovědnosti za škodu oceníte například když omylem shodíte zboží v obchodě, omylem zraníte někoho při sportu nebo něco nechtěně rozbijete. Takzvanou „pojistku na blbost“ lze uzavřít ve čtyřech variantách od 3 do 10 miliónů a uzavírá se bez spoluúčasti.

Pojištění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná a chrání spolu s pojištěným automaticky i celou jeho rodinu celosvětově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 150 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno